Anne Hathaway lada moment zostanie mamą!

Anne Hathaway

Fotografia: ONS

Anne Hathaway ma 32 lata i 30 ról w pełnometrażowych produkcjach na swoim koncie. Kinomaniacy znają ją z takich filmów jak: ”Diabeł ubiera się u prady”, ”Alicja w krainie czarów” czy ”Mroczny rycerz powstaje”. Do tej pory gwiazda była bardzo zapracowana i nie myślała nawet o rodzinie.

Zobacz: Anne Hathaway to prawdziwa gwiazda, ale nie zaniedbuje swoich fanów 

Przez ostatnie dwanaście lat miałam w głowie tylko kręcenie filmów, kręcenie filmów i jeszcze raz kręcenie filmów. Gdyby ktoś mnie spytał, o czym teraz myślę, odpowiedziałabym: rodzina, rodzina i jeszcze raz rodzina – zdradziła Anne w jednym z wywiadów.

Gwiazda marzy o dzieciach, ale nie tylko biologicznych. Aktorka postanowiła stowrzyć rodzinę zastępczą. Okazuje się, że Anne i jej mąż, Adam Shulman, załatwili już wszystkie formalności związane z adopcją, a nowy członek rodziny dołączy do nich lada dzień. Nie wiadomo jeszcze, czy to będzie chłopiec, czy dziewczynka.

Anne jest z tego powodu przeszczęśliwa, ale też trochę zdenerwowana. Nie może uwierzyć, że jej marzenie już wkrótce się spełni” – twierdzi jej znajomy w rozmowie z magazynem „Ok!”.

Anne Hathaway

Fotografia: ONS


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×