Anna Wyszkoni poznała dramatyczną diagnozę! Ma nawrót choroby? „Dziś życzę sobie już tylko…”

Anna Wyszkoni pokonała raka tarczycy

Od ostatniego występu Anny Wyszkoni na Festiwalu w Opolu 2017 nie milkną spekulacje na temat jej stanu zdrowia. Fanów, jak i widzów przed telewizorami, zaniepokoiły słowa piosenkarki tuż po występie.

Nie wiem, czy da się oszukać los. Myślę, że wszystko jest dla mnie już zapisane. Dlatego bardzo was proszę, żebyście trzymali kciuki w tym tygodniu za mnie i za moje szczęśliwe karty – powiedziała na scenie Wyszkoni.

Jak czytamy w najnowszym numerze Flesza, Ania faktycznie czekała na bardzo ważną lekarską diagnozę. Gwiazda odebrała wyniki badań i szczęśliwa poinformowała magazyn, że pokonała raka tarczycy:

Odetchnęłam z ulgą! Po tygodniu spędzonym w szpitalu i serii niezbędnych badań mogę oficjalnie potwierdzić, że jestem całkowicie zdrowa. Kamień spadł mi z serca. Dostałam dawkę pozytywnej energii i czuję, że znów zaczynam żyć.

To była kontrola, wolałabym się nie wdawać w szczegóły. Ta sytuacja już za mną i nie chce do niej wracać. Ale chciałabym zaapelować do innych kobiet, żeby nie lekceważyły niepokojących objawów, dbały o siebie i słuchały sygnałów, jakie wysyła im organizm. Badani to nic strasznego, a wszystkie nieprawidłowości wychwycone we wczesnym stadium dają szansę na całkowite wyzdrowienie – powiedziała Wyszkoni na łamach Flesza.

Wokalistka opowiedziała również o swoich planach na kolejne dni i miesiące. Jak się okazuje, Ania i jej mąż nie zwalniają tempa. Wyszkoni rozpoczęła właśnie trasę koncertową i na nowo zaczyna promować swoją płytę.

Nie potrafię usiedzieć w miejscu dłużej niż trzy dni. Kocham moją rodzinę i kocham pracę na scenie. Staram się zachować w życiu równowagę, bo ona jest najważniejsza.

Dziś życzę sobie już tylko siły, zdrowia i miłości, bo one się w życiu liczą najbardziej – wyznała gwiazda.

My również przyłączmy się do życzeń i cieszymy się, że Anna Wyszkoni tak szybko wróciła do codziennego życia.

https://jastrzabpost.pl/newsy/maz-anny-wyszkoni-komentuje-stan-zdrowia-artystki_572657.html

Ania Wyszkoni - Opole 2017

Ania Wyszkoni – Opole 2017

Anna Wyszkoni - Festiwal w Sopocie TVN

Anna Wyszkoni – Festiwal w Sopocie TVN


Ania Wyszkoni - Opole 2017

Ania Wyszkoni - Opole 2017

Ania Wyszkoni z córką na próbie - Opole 2017

Ania Wyszkoni z córką na próbie - Opole 2017

Ania Wyszkoni - Opole 2017, próba

Ania Wyszkoni - Opole 2017, próba

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×