Anna Wyszkoni zapowiada wiosnę podczas spaceru z córką. Pola to już duża dziewczynka

Anna Wyszkoni z córką

Anna Wyszkoni z córką

Anna Wyszkoni wybrała się na spacer z córką. Uroczymi kadrami podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie. Jak wyglądają?

Anna Wyszkoni to jedna z największych gwiazd na polskiej scenie. Początkowo śpiewała w zespole Łzy, a w 2001 roku Polacy oszaleli na punkcie hitów Agnieszka już dawno… czy Narcyz się nazywam, które podbijały listy przebojów. Następnie podjęła decyzję o karierze solowej. Nagrała już 5 albumów, a wszystkie spotykały się z ciepłym odbiorem publiczności.

Z powodzeniem łączy też życie zawodowe z prywatnym. Ma dwoje dzieci – 7-letnią córkę Polę, która jest owocem miłości gwiazdy i Macieja Durczaka oraz 18-letniego syna Tobiasza z poprzedniego związku.

Mimo tego, że jest bardzo zapracowana, to zawsze znajduje czas na to, aby spędzić kilka chwil z potomstwem. Jej syn jest już pełnoletni, więc zapewne chodzi własnymi ścieżkami, natomiast córka ciągle jeszcze jest w wieku, kiedy bliskość mamy jest bardzo ważna.

W niedzielę Wyszkoni podzieliła się z fanami na Instagramie zdjęciami ze spaceru z Polą.

Anna Wyszkoni na spacerze z córką

Ania Wyszkoni to bardzo zapracowana mama. Pandemia spowodowała, że jak wiele gwiazd estrady musiała zrezygnować z koncertów, jednak ona ma w zanadrzu inne projekty. Niedawno się okazało, że będzie gospodynią nowego programu Polsatu, który zapowiada się na wielki hit. Design Dream. Pojedynek na wnętrza to teleturniej o tematyce wnętrzarskiej. Wydało się, że wokalistka bardzo interesuje się tą tematyką, więc jest bardzo zadowolona z propozycji, jaką przedstawiła jej stacja.

Cieszę się, że Polsat powierzył tę rolę właśnie mnie. Prowadzenie programu to dla mnie zupełnie nowe doświadczenie, a ja bardzo lubię wyzwania! Myślę, że jeszcze niewiele osób o tym wie, ale projektowanie wnętrz to moja wielka pasja. Od września kształcę się w tym kierunku. Tematyka programu jest mi więc bardzo bliska.

Jednak w jej kalendarzu zawsze znajdzie się czas na życie rodzinne. Niedziela sprzyja spacerom i właśnie zdjęcia z przechadzki z córką pojawiły się na Instagramie Ani. Wokalistka wyglądała pięknie w kolorowym futerku, gładko zaczesanych włosach i przeciwsłonecznych okularach. Pola wystąpiła w pudroworóżowym kożuszku. Widać, że między nimi jest silna więź.

Czuję, że wiosna jest już blisko – napisała.

Rzeczywiście, fotografie z zalanego słońcem Wrocławia napawają nadzieją, że zima już się kończy. Pod postem pojawiło się mnóstwo słów uznania dla Ani Wyszkoni i jej córki.

Pola to już duża dziewczynka. Wiadomo, że córka wokalistki bardzo lubi Viki Gabor.

Pola uwielbia Viki Gabor – mówiła naszej reporterce wokalistka.

Zdradziła także, że jej córka jest bardzo muzykalna.

Pola uwielbia muzykę, jako że rośnie w muzycznym domu. Jednak za wcześnie, by mówić o jej przyszłości.

Miejmy nadzieję, że dziewczynka spełni swoje marzenia.


Anna Wyszkoni z córką

Anna Wyszkoni z córką

Anna Wyszkoni z córką

Anna Wyszkoni z córką

Anna Wyszkoni z córką

Anna Wyszkoni z córką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×