Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Bajkowe baby shower Mariny. Gwiazda dopiero teraz pochwaliła się imprezą
Bajkowe baby shower Mariny. Gwiazda dopiero teraz pochwaliła się imprezą

Bajkowe baby shower Mariny. Gwiazda dopiero teraz pochwaliła się imprezą

Bajkowe baby shower Mariny. Gwiazda dopiero teraz pochwaliła...

Dominice Tajner puściły nerwy. Poszło o przepuszczone pieniądze Michała Wiśniewskiego
Dominice Tajner puściły nerwy. Poszło o przepuszczone pieniądze Michała Wiśniewskiego

Dominice Tajner puściły nerwy. Poszło o przepuszczone pieniądze Michała Wiśniewskiego

Dominice Tajner puściły nerwy. Poszło o przepuszczone pieniądze...

Małgorzata Rozenek zapłaciła fortunę za te luksusy. Tak wyglądją wnętrza jej domu w Hiszpanii! Mamy zdjęcia
Małgorzata Rozenek zapłaciła fortunę za te luksusy. Tak wyglądją wnętrza jej domu w Hiszpanii! Mamy zdjęcia

Małgorzata Rozenek zapłaciła fortunę za te luksusy. Tak wyglądją wnętrza jej...

Małgorzata Rozenek zapłaciła fortunę za te luksusy. Tak...

Dziś czwartek, 19.07.2018

Jest dym! Anna Wyszkoni zapozowała na okładce gazety dla wegetarian, a w tym czasie zajadała się mięsem w show Polsatu

Anna WyszkoniAnna Wyszkoni została wegetarianką

Wszystko zaczęło się od okładki czasopisma Vege. Okazało się, że gwiazdą najnowszego numeru magazynu dla wegetarian jest Anna Wyszkoni. Piosenkarka pochwaliła się redakcji i całemu światu, że zdecydowała się zrezygnować z mięsa.

Niedługo po tym, jak zdjęcie nowej okładki Vege zostało opublikowane przez redakcję na jej oficjalnym fan page’u na Facebooku, pojawiły się krytycznie komentarze internautów, zarzucających Wyszkoni kłamstwo.

W reakcji na internetowe donosy, twórcy magazynu umieścili w mediach społecznościowych oświadczenie:

Drodzy Czytelnicy, byliśmy zaskoczeni, kiedy zaczęliście nam podsyłać linki do programu, w którym Anna Wyszkoni je mięso. Byliśmy pewni, że to musi być nieporozumienie, ponieważ nasza rozmówczyni zapewniała w wywiadzie, że mięsa nie je. Dbamy o to, by magazyn był w 100 proc. wiarygodny. Wiadomo, że każdemu mogą zdarzyć się wpadki, ale staramy się ich unikać i dbać o jakość magazynu „Vege”. Pismo tworzymy z myślą o Was, więc dziękujemy, że daliście nam znać o emisji wspomnianego programu. Skontaktowaliśmy się z artystką i wszystko nam wyjaśniła – napisała redakcja Vege.

Pod oświadczeniem redakcji faktycznie znalazło się wyjaśnienie Anny Wyszkoni, która z zaskakującym spokojem i klasą zareagowała na wymierzone w nią oskarżenia. Gwiazda wyjaśniła, że program, w którym widać było ją jedzącą mięso, został nagrany zanim zdecydowała się przejść na wegetarianizm:

Program kulinarny, w którym wystąpiłam, był rejestrowany z dużym wyprzedzeniem, kiedy jeszcze moja dieta wegetariańska nie wynikała z wewnętrznej potrzeby i przekonań, stosowałam ją eksperymentalnie i dopiero się z nią oswajałam. Nieszczęśliwie emisja tego programu zbiegła się z pojawieniem się w sprzedaży magazynu Vege z wywiadem ze mną i deklaracją, iż nie jem mięsa. Rzeczywiście, nie jem go już od kilku miesięcy, ta przemiana dokonała się we mnie dość gwałtownie – napisała Wyszkoni do redakcji Vege. – Przykro mi, że moje pojawienie się w programie Polsatu wzbudziło tak negatywne emocje wśród Państwa Czytelników, jednocześnie zapewniam, że nie było moją intencją wprowadzanie nikogo w błąd ani manipulowanie faktami. Tych z Państwa, którzy poczuli się urażeni, szczerze przepraszam, a jednocześnie zapewniam, że od wielu miesięcy jestem na diecie wegetariańskiej i wszystko, co powiedziałam w wywiadzie dla magazynu Vege, jest prawdą.

Mamy nadzieję, że tym, którzy tak gwałtownie zarzucali Wyszkoni kłamstwo i wykorzystywanie wegetarianizmu dla poprawienia swojego wizerunku, jest teraz głupio. Pospieszyli się ze swoim zarzutami i zamiast pomóc w promowaniu wegetarianizmu uprzedzili do niego fanów Wyszkoni. A wy co myślicie o tej awanturze?

Straszne wyznanie Ani Wyszkoni na temat walki z rakiem. Łzy cisną się do oczu

Fani gratulują Ani Wyszkoni cichego ślubu w Dubaju. Długo nie czekała z oficjalnym komentarzem

Anna Wyszkoni może być dumna ze swojej córki! Mała Pola idzie śladami popularnej mamy!Czy jesteś wegetarianinem?

Komentarzy: 1


gość | 22 marca 2018, 23:16

Ja nie palę papierosów (w nocy, kiedy śpię), jeśli zatem powiem to wieczorem przed spoczynkiem, to nie skłamię. A nie skłamię zwłaszcza wtedy, kiedy za wypowiedź mi dobrze zapłacą. Wtedy rzucę nawet palenie na dłużej, bo przecież nie na zawsze. Ale najbardziej podoba mi się sondaż w którym 46% ludzi nie je mięsa. Większość czytających te bzdury, to klienci Mc Donald’s i KFC 🙂


Dodaj komentarz
×