Bajeczne wakacje Ani Wendzikowskiej. Apetyczne kształty, piękne córeczki i widoki jak z okładki „Vogue’a”

Anna Wendzikowska na wakacjach
Anna Wendzikowka realizuje się zawodowo, ale także spełnia się w roli mamy, wychowując Kornelię i Antonię. Razem spędzają sporo czasu, niestraszne są im nawet najdalsze podróże, a że je kochają, to jasno wynika z profilu społecznościowego dziennikarki. W czasie pandemii koronawirusa wyjazdy są nieco bardziej skomplikowane, jednak ona udowodniła, że jeśli chce się wyjechać, to można.
Kiedy wiele gwiazd wybiera ośnieżone szczyty, to Ania po raz kolejny tej zimy stawia na słońce i plaże. Jeszcze nie tak dawno chwaliła się fotkami z Dubaju, a już jest na drugim końcu świata. Tym razem postawiła na Karaiby.
Anna Wendzikowska zachwyca zdjęciami z egzotycznych wakacji
Na Instagramie Ani widzimy, że wybrała Dominikanę. Oznaczyła także hotel, a jego opis nie pozostawia wątpliwości, że miejsce jest idealne.
Położony na południowo-wschodnim wybrzeżu Dominikany hotel Hilton La Romana to doskonałe miejsce do wypoczynku dla par, rodzin z dziećmi czy grup przyjaciół. Mocną stroną tego obiektu jest przede wszystkim nielimitowany dostęp do różnorodnych atrakcji i usług – wszystko w ramach all inclusive. Ponadto resort przyciąga gości bogatym zapleczem wellness, komfortowymi warunkami pobytu i atrakcyjną ofertą kulinarną. To idealny wybór na egzotyczne wakacje – napisano na stronie tour operatora.
Na profilu Wendzikowskiej mamy cały album zdjęć z wypadu na Karaiby. Są fotografie Anny, na których prezentuje nienaganną figurę, rozpalając wyobraźnię internautów. Są zdjęcia z jej ślicznymi córeczkami. Nie brakuje rajskich widoków, a także pięknych letnich stylizacji w sam raz na wakacje. Na kilku zdjęciach widać także, że mama Kornelii i Antosi zadbała także o to, żeby wszystkie trzy miały podobne stylizacje.
Każdy jej post wywołuje falę komentarzy. Wielu internautów chętnie zamieniłoby zimną Polskę na gorące karaibskie plaże. Nie ma co ukrywać, widoki zapierają dech w piersi, a jeśli jeszcze na zdjęciu pojawia się Wendzikowska w bikini, to robi się naprawdę gorąco.

Anna Wendzikowska na Dominikanie

Anna Wendzikowska na Dominikanie

Anna Wendzikowska na Dominikanie
Taaaaak założenie kolczyków jest bardzo męczące … ile w Was jadu
Bardzo nieszczęśliwa kobieta. Płytka i samotna. Żal mi jej.
to musi być bardzo męczące tak się stroić na wakacjach dzień w dzień… i włosy i makijaż…. a kiedy odpoczynek 🤷🏻♀️
Bikini te pomarańczowe chyba za małe bo cycki jej wychodzą na tym co trzyma dziecko 😂😛😀
Super. Zazdroszczę ☺️. Udanego wypoczynku