Szukaj

Wendzikowska do internauty pytającego o finansowanie urlopu.”W szkole zapie***lałam”. Dalej było tylko mocniej

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska na Instagramie odpowiedziała na zaczepki internauty, który zapytał o finansowanie jej wakacji. Padły bardzo mocne słowa.

Anna Wendzikowska lubi podróżować. Chociaż planowała spędzić majówkę w Peru, przez pandemię koronawirusa, musiała zmienić plany.

Gdy złagodzono nieco obostrzenia, dziennikarka spakowała walizki i poleciała do Grecji. Spędza czas z córkami, publikuje mnóstwo zdjęć. Wśród nich, nie brakuje tych, na których pojawia się jedynie w stroju kąpielowym. Prezentuje atuty sylwetki, pokazuje doskonałą figurę. Nie wszystkim się to jednak podoba.

Ania spotyka się z krytycznymi komentarzami na swój temat. Część internautów zarzuca jej, że jest zbyt chuda. Dziennikarka się tym nie przejmuje. Ma do siebie dystans, czego dowodem jest niepozowane zdjęcie, które zrobiła jej córka.

Anna Wendzikowska odpowiada na krytyczne komentarze internautów

Wendzikowska opublikowała zdjęcie, na którym towarzyszą jej dziewczynki. W trójkę spacerują brzegiem morza, na ich twarzach goszczą szerokie uśmiechy. O tym, że dobrze się czują, świadczy podpis Ani, która napisała:

Pełnia szczęścia.

Gdy większość internautów zachwycała się kadrem, jeden z nich postanowił zadać pytanie. W komentarzu zapytał, skąd Ania bierze na to wszystko pieniądze. Dziennikarka odpowiedziała, że z pracy własnej. To jednak nie wystarczyło, by uciąć dyskusję. Mężczyzna po chwili dodał:

 Tylko chwalić, bo Pani wiecznie w drodze. Zwykły śmiertelnik wyjedzie raptem raz.

Takie zachowanie wzburzyło Anię. W długim komentarzu wyjaśniła, jak zapracowała sobie na to, co ma teraz:

Drogi Panie, w szkole za przeproszeniem zapie*dalałam, pisałam olimpiady, zdobywałam paski, uczyłam się języków. Na wakacje jeździłam do szkół językowych. Kułam do egzaminów do liceum. Znowu pisałam olimpiady, nocami uczyłam się do sprawdzianów, kiedy koledzy balowali na imprezach. Na studiach, zamiast imprezować, kułam do egzaminów, miałam stypendium. Potem wyjechałam na studia do Londynu i pracowałam nocami, a w dzień chodziłam na zajęcia, żeby to wszystko jakoś spiąć. Pierwszą pracę sama sobie wychodziłam. Pierwszy materiał dla TVN wymyśliłam sama, sama zrobiłam za własne pieniądze i z gotowym poszłam na spotkanie, które umówiłam, wysyłając maila na adres redakcji. I tak pracuję w „DDTVN” już 13 lat. Nic nikomu nie zawdzięczam, nic nie dostałam w prezencie i nie ukradłam. Mam dość takich pytań i insynuacji. Krótka odpowiedź na to pytanie brzmi: zarobiłam, to mam i nic Panu do tego.

Tą wypowiedzią rozwiała wszelkie wątpliwości.


Ania Wendzikowska odpowiada internaucie

Ania Wendzikowska odpowiada internaucie

Anna Wendzikowska z córkami na plaży

Anna Wendzikowska z córkami na plaży

Anna Wendzikowska na wakacjach odsłoniła mankamenty sylwetki

Anna Wendzikowska na wakacjach odsłoniła mankamenty sylwetki

Dodaj komentarz

 • Gość H pisze:

  Lubię ją. Cenię za pracowitość i wytrwałość. Widać, że się dziewczynie chce. TAK 3V

 • Gość pisze:

  I co jak ludzie pracuja…, to non stop nie maja czasu na wakacje, bo zarabiaja ” kase” i robia karirre.😂wiec co to ma do wiecznych wakacji, ktore ma . Im wiecej zarabiasz, to musisz tej pracy wiecej czasu poswiecic. Jakos wiecznie w Tvn nie siedzisz. Tylko na wskacjach. Po 2 czasami to kak za…my na studiach nie ma nic wspolnego jak zarabiamy. To co na studiach pierwszy milion zarobilas. Takie bzdety to dzisiaj podstawowka nie uwierzy . Wiecej wydajesz niz zarabiasz

 • Gość pisze:

  Widac,jak żółć się przelewa z zazdrości fe.

 • alibe pisze:

  Jakie te studia ,bo w prasie przeczytalem co innego,gdzie prawda???????????

 • Gość Bubu pisze:

  Jeśli to prawda, to ma pełne prawo być wkurzona.

 • GośćAma pisze:

  Fajna,ineligentna babka…o co chodzi

 • jhgfdvhy pisze:

  nie rozumiem fenomenu tej pani. Kto ja przyjął do szkoły aktorskiej z tym potwornym głosem? W tv słuchać się jej nie da, grać też nie umie, angielski często kaleczy , do tego jest potwornie niesympatyczna i nieustannie skrzywiona. Jedyna co widać to bezczelność i samozachwyt

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×