Szukaj

Anna Wendzikowska pochwaliła się ciążowym brzuszkiem! Jej zdjęcie z partnerem wzruszyło fanów

Anna Wendzikowska została w domu i jak wiele gwiazd sięgnęła do archiwum, z którego wyciągnęła przepiękną fotografię, kiedy była w ciąży, inspirowaną sceną z jej ukochanego filmu. Zobaczcie, jak cudnie.
Anna Wendzikowska - zdjęcie z narzeczonym

Anna Wendzikowska - zdjęcie z narzeczonym

Anna Wendzikowska jest wielbicielką kina i to jest temat, który najbardziej zajmuje ją w jej pracy dziennikarskiej. Niedawno wybrała się do Hollywood, gdzie dla widzów Dzień Dobry TVN relacjonowała przebieg gali wręczenia Oscarów, a więc była w swoim żywiole. Ma na swoim koncie niezliczone wywiady z największymi tuzami współczesnego kina.

Okazuje się, że ma też swój najukochańszy film – Notting Hill, i kiedyś zamarzyła, żeby odegrać ostatnią scenę z tej produkcji. W czasie, kiedy pozostajemy w domach z powodu pandemii, wyszukała wspomnianą fotografię i podzieliła się nią z internautami.

Anna Wendzikowska w ciąży na zdjęciu z partnerem

Każdy z nas stara się wykorzystać przymusowy wolny czas jak najlepiej. Podczas domowej kwarantanny nadrabiamy zaległości w sprzątaniu, czytaniu, oglądaniu filmów i seriali, relacjach z najbliższymi. Anna Wendzikowska natomiast oddała się sentymentom. Po raz kolejny – jak sama napisała po raz 1544 – obejrzała Notting Hill, romantyczną komedię z Hugh Grantem i Julią Roberts.

Inspirowana ostatnią sceną z filmu, w 2018 roku zrobiła piękną fotografię, która podzieliła się z obserwującymi. Pozuje na ławce w parku, w 8. miesiącu ciąży, głowę opiera na kolanach partnera. Bardzo romantycznie.

właśnie obejrzałam „Notting Hill” po raz chyba 1544. i przypomniało mi się to zdjęcie wzorowane na ostatniej scenie tego filmu, które bardzo chciałam mieć, bo kocham ten film nowych zdjęć nieustannie brak więc wrzucam Wam ten romantyczny #throwback do września 2018 #8monthspregnant #nottinghillmovie – napisała.

Nastrojową fotografią zachwycili się intrnauci.

  • I ja kocham ten film! @aniawendzikowska świetne zdjęcie.
  • Przepięknie!
  • Cudna fotka a film kocham – piszą.

Zobacz także: Anna Wendzikowska już po zaręczynach. Radosną nowinę przekazała w bardzo oryginalny sposób


Anna Wendzikowska na ławce z partnerem

Anna Wendzikowska na ławce z partnerem

Anna Wendzikowska z córką Antoniną

Anna Wendzikowska z córką Antoniną

Anna Wendzikowska się zaręczyła

Anna Wendzikowska się zaręczyła

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×