Anna Wendzikowska wbiła szpilę byłym parnterom
Wirtualna Polska

Anna Wendzikowska wbiła szpilę ojcom swoich córek. Auć! To musiało boleć

Anna Wendzikowska wbiła szpilę ex-partnerom

Anna Wendzikowska wbiła szpilę ex-partnerom

Anna Wendzikowska z nowym materiałem. Ależ wbiła szpilę swoim ex-partnerom! Oby tylko się na nią nie pogniewali.

Wirtualna Polska

Anna Wendzikowska wkroczyła do wielkiego świata jako aktorka. Przez pewien czas występowała w M jak miłość, gdzie wcielała się w Monikę. Dziś większość osób kojarzy ją jednak za sprawą występów w Dzień Dobry TVN. Tam prowadziła wywiady z gwiazdami, w tym tymi z Hollywoodu. Z pracą w śniadaniówce pożegnała się w atmosferze skandalu. Wkrótce po tym, gdy przestała gościć na antenie, oskarżyła przełożonych o mobbing.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Prywatnie Ania jest mamą dwóch córek. W 2015 roku na świat przyszła Kornelia. Jej tatą jest wokalista Patryk Ignaczak z Audiofeels. Po trzech latach do Korneli dołączyła siostra, Antonina, której tatą jest biznesmen Jan Bazyl. Z czasem drogi Wendzikowskiej i ojca jej drugiej córki się rozeszły.

Generalnie, gdy byłam w ciąży, kiedy byliśmy jeszcze przecież dosyć krótko razem, to… Nie, nie chcę mówić, to nie ma sensu. Natomiast to mi dało dobitnie świadomość, że innej drogi nie ma i że mam zupełnie inny system wartości. Choć wydaje mi się, że jestem dość tolerancyjna, to są pewne rzeczy, które są dla mnie nieakceptowalne. I na tym się po prostu budować nie da – opowiedziała w rozmowie z ofemin.pl.

Anna Wendzikowska wbiła szpilę ex-partnerom. Co zrobiła?

41-latka jest aktywną użytkowniczką Instagrama. Regularnie zamieszcza tam nowe zdjęcia i dzieli się swoimi przemyśleniami. Tym razem na jej relację trafił rysunek, na którym widać kobietę z dwojgiem dzieci. Obrazek opatrzono dialogiem między mamą a jej pociechami.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

– Mamo, co to znaczy poddać się? – pytają dzieci.

– Nie wiem – odpowiada matka.

Ania na samym dole rysunku dodała – we własnym imieniu – hasztag „zapytaj tatę” i śmiejącą się buźkę. Trudno to odebrać jako szpilę, wbitą byłym partnerom. Oby tylko nie obrazili się za to na matkę swoich córek!


Anna Wendzikowska wbiła szpilę ex-partneromAnna Wendzikowska wbiła szpilę ex-partnerom

Anna Wendzikowska wbiła szpilę ex-partnerom

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Anna Wendzikowska i Jan Bazyl w cukierni

Anna Wendzikowska i Jan Bazyl w cukierni

Anna Wendzikowska i Patryk Ignaczak
Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

 • Gość Asia pisze:

  Szkoda że odrzuciła ojca pierwszego dziecka ,ten facet był szaleńczo i szczerze w niej zakochany , spotkała innego ,bogatego i ….długo nie cieszyła się szczęściem!! Niech sama zmieni swój ciezki charakter !

 • Eva pisze:

  A może ktoś powinien Jej powiedzieć co to antykoncepcja i świadome macierzyństwo

 • Jacek pisze:

  Widziały gały co brały. Tzw. Biznesmen, tzw. Artysta. Proponuję dalej szukać w tym gronie. Kasa. Kasa. Kasa musi się zgadzać Pani Aniu, prawda? A później rozczrowana ich wartościami. A jakie Pani ma wartości? Trzeba zacząć najpierw z siebie jeśli w ogóle Panią na to stać. I jeszcze więcej zdjęć na instagramie w strojach kąpielowych to wtedy już sami warto$ciowi mężczyźni będą się do Pani zgłaszać.

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska
 • Domino pisze:

  Dla mnie jest to niepojęte,że nowoczesna, wykształcona kobieta zalicza wpadkę z każdym partnerem, a potem ich oczernia. Czy pytała ich o zdanie? Nie każdy chce zakładać rodzinę. Ja ich nie bronię,ale dziś jak facet chce zakładać rodzinę, to bierze ślub z ukochaną. Większość nie chce. Tym bardziej nie chce mieć dzieci z przelotnych związków, więc co się dziwić,że uciekają. A ona się żali. Trzeba było zadbać o antykoncepcję. Mamy XXI wiek.

  • Gość pisze:

   Panowie jak nie chcieli mieć z nią dzieci i nie byli gotowi na zakładanie rodziny, to też powinni zadbać o antykoncepcję.

  • Gość pisze:

   Dokładnie

  • Gość pisze:

   Pierwszy Jej facet ,porządny gość, kochał Ją bez pamięci, to Ona sama zrezygnowała z tego związku, bo …nowy bogato ustawiony ,lepszy ! Cóż ale na krótko! Tak niech zacznie od siebie ,bo to mocny charakter ,nie można mieć własnego zdania czy pomysłu, kobieta urodzona aby żyć samej ,bo szkoda chłopa…

  • Gość pisze:

   Z kontaktu z rodzicami też chyba zrezygnowała. Trudny charakter ma ta kobieta. Narcystyczna dusza.

  • Ewa pisze:

   Skoro urwała kontakt z rodzicami to musiała mieć do tego ważny powód, ona nigdy nie wspominała swojego dzieciństwa dobrze , więc coś musi być na rzeczy . Ja też zerwałam kontakt ze swoimi rodzicami bo byli toksyczni , a moje dzieciństwo było koszmarne , pełne przemocy fizycznej, i psychicznej . Upodlenie dziecka do granic możliwości, ” miłość” warunkowa , musiałam na wszystko zasłużyć jak pies , wyzwiska i obrażanie na porządku dziennym . Co poskutkowało traumą i lękami w życiu dorosłym, i trudnościami w zabudowaniu zdrowych relacji z ludźmi , mężczyznami. Moji rodzice to bardzo lubiani ludzkie, zawsze mówili dzień dobry i co niedzielę byli w kościele, a w domu była przemoc i terror. I nikt by mi nie uwierzył co się działo w 4 ścianach naszego domu, bo moji rodzice to byli przecież tacy porządni sąsiedzi….

 • Gośćherszt pisze:

  Jaką szpilę i komu wbiła? Przecież ona nie jest w stanie określić ojców tych dzieci?

  • Ala pisze:

   Kontakt z rodzicami jest jej potrzebny, mogliby pomóc jej przy dwójce dzieci

 • Gość pisze:

  A by sprawdzić e zamknęła, z każdego pieca jaki dopadnie chleb je

 • Gość pisze:

  Bazyl to bazyl

 • Gość pisze:

  Kocham Bazyla

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×