Anna Wendzikowska na plaży pręży się pod prysznicem. Wycięcia kostiumu idealnie wyeksponowały krągłości

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska pokazała zdjęcia z kolejnego urlopu. Dziennikarka pręży się w kostiumie kąpielowym pod prysznicem na plaży. Jak wygląda?

Anna Wendzikowska zaczynała w show-biznesie, jako aktorka, ale z czasem  zaczęła się parać dziennikarstwem i na swoim koncie ma sporo wywiadów z największymi światowymi gwiazdami. Rozmawiała między innymi Kate Winslet, Angeliną Jolie, Ryanem Gosslingiem czy Joaquinem Phoenixem, co niewątpliwie jest marzeniem wielu. Zajmuje się także modą, a jej najnowszym dziełem jest własna kolekcja kostiumów kąpielowych.

Z pomysłem zaprojektowania kostiumów nosiłam się od wielu miesięcy. Bardzo dużo podróżuję do ciepłych krajów, dlatego kostiumy kąpielowe są bliskie memu sercu. Chciałam, aby moje kostiumy były zmysłowe, eleganckie, świetnie wykonane, z najwyższej jakości materiałów i piękne. Kierowałam się zasadą: czy to jest dobre dla mnie, czy to jest dobre dla innych i czy to jest dobre dla świata? Wiele kobiet może sobie na taki kostium pozwolić, ale są i takie, które znajdują się w trudnym życiowo momencie. Dlatego silne kobiety powinny pomóc tym słabszym. Chciałabym stworzyć łańcuch pomocy. Nie jesteśmy jako kobiety solidarne ze sobą, warto to zmienić. Dlatego właśnie powstał pomysł na aukcję charytatywną – wytłumaczyła pomysł.

Sama jest najlepiej reklamującą je modelką. Podczas licznych podróży możemy podziwiać Annę w jej własnych pomysłach na plażowy look. Tym razem poleciała na Mauritius.

Anna Wendzikowska pręży się pod prysznicem na plaży

Anna Wendzikowska wybrała się na Mauritius, skąd dzieli się ze swoimi fanami na Instagramie kolejnymi kadrami. Jak zawsze nie brakuje ujęć w kostiumach kąpielowych. Na najnowszych fotografiach pręży się pod prysznicem na plaży w ciekawym, jednoczęściowym stroju. Wygląda wspaniale, co niezmiennie dają jej odczuć fani w licznych komentarzach.

Nie jest tajemnica, że dziennikarka ciężko pracuje na siłowni, żeby potem móc chwalić się idealną figurą.

Lubicie Annę Wendzikowską.


Anna Wendzikowska na plaży

Anna Wendzikowska na plaży

Anna Wendzikowska na plaży

Anna Wendzikowska na plaży

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×