Szukaj

Anna Wendzikowska pokazała zdjęcie ze sporym brzuszkiem, a chwilę później… Zobaczcie sami

Anna Wendzikowska w ciąży

Anna Wendzikowska w ciąży

Anna Wendzikowska retuszuje ciążowy brzuszek?

Spekulacje na temat ciąży Anny Wendzikowskiej trwają od kilku tygodni. Chociaż dziennikarka jeszcze nie potwierdziła tych rewelacji, wszystko jednak wskazuje na to, że… nie będzie już musiała tego robić. Na ostatnich zdjęciach, które gwiazda Dzień Dobry TVN opublikowała na Instagramie, możemy podziwiać jej zaokrąglony brzuszek.

Przypomnijmy, że prezenterka związana jest z Janem Bazylem, z którym wspólnie wychowują córkę z jej poprzedniego związku. Czy Kornelia będzie miała rodzeństwo?

Wendzikowska sprytnie gra z wirtualnymi obserwatorami, którzy doszukują się u niej ciążowych krągłości. Prezenterka coraz częściej pojawia się w luźnych strojach, a zdjęcia robi jedynie pod odpowiednim kątem, tak jakby chciała unikać pozowania na wprost obiektywu.

Ostatnio Ania razem z ukochanym i córką wybrali się na Mazury, gdzie skorzystali z rowerków wodnych. Podczas błogiego relaksu cała trójka zapozowała do kilku zdjęć. Kiedy zachwyceni internauci zaczęli pisać w komentarzach, że „widać brzusio”, Ania umieściła kolejne fotografie, tym razem takie, na którym sprawia wrażenie o wiele szczuplejszej. Niewykluczone, że Wendzikowska skusiła się na poprawianie swojej sylwetki w programie graficznym, o czym może świadczyć lekkie rozmazanie w okolicach talii.

Czy Anna Wendzikowska jest w drugiej ciąży? Odpowiedź na to pytanie raczej nasuwa się sama…

O jej ciąży mówią wszyscy! Anna Wendzikowska przerywa milczenie!

Ania Wendzikowska zrzuciła swoje skąpe bikini i pokazała się zupełnie nago! „O matko! Ale widok!”

Ale pojedynek! Anna Wendzikowska i Barbara Kurdej-Szatan pokazały swoje piękne czerwone szpilki i odsłoniły zgrabne nogi!


Anna Wendzikowska jest w ciąży?

Anna Wendzikowska jest w ciąży?

Anna Wendzikowska pokazała ciążowy brzuszek

Anna Wendzikowska pokazała ciążowy brzuszek

Anna Wendzikowska w ciąży

Anna Wendzikowska w ciąży

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×