Szukaj

Anna Wendzikowska pokazała łazienkę i sporo ciała. Gorącym zdjęciem rozpaliła internet

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska zdecydowanie wie jakie zdjęcie dodać by zrobiło się gorąco. Gwiazda zapozowała pokazując sporo ciała, ale my patrzymy też na jej piękną łazienkę.

Anna Wendzikowska to dziennikarka, którą widzowie doskonale znają dzięki stacji TVN. To ona jest odpowiedzialna za wywiady z największymi gwiazdami światowego kina. Gwiazda stacji na tyle biegle posługuje się językiem angielskim, że jej umiejętność swobodnej rozmowy wręcz zachwyca. Swoje największe sekrety zdradzili już przed nią między innymi: Ryan Gossling, czy Angelina Jolie. Ania szerszej publiczności dała się poznać też jako znakomita aktorka. Pojawiła się w serialu M jak Miłość w roli prawniczki, która sporo namieszała wśród bohaterów mieszkających na ulicy Deszczowej.

Gwiazda oprócz tego, że doskonale radzi sobie w show-biznesie, to spełnia się również w macierzyństwie. Wendzikowska jest mamą dwóch uroczych córeczek. Starsza z nich – Kornelia to owoc jej związku z Patrykiem Ignaczakiem, natomiast urocza dwulatka Antosia, jest córką Jana Bazyla. Niestety z żadnym z nich nie udało jej się stworzyć trwałego związku. Gwiazda kilka miesięcy temu poinformowała o rozstaniu z ojcem młodszej córeczki. Informację te przekazała na Instagramie.

Anna Wendzikowska pokazała łazienkę i nie tylko

Anna Wendzikowska jest bardzo aktywna na Instagramie. Gwiazda zwłaszcza podczas pandemii stara się, aby jej obserwatorzy nie mogli się nudzić i cały czas stara się pokazywać, jak spędza swój wolny czas. Na bieżąco informuje też co słychać w jej sprawach zawodowych. Ostatnio ze względu na pandemię, zdecydowanie więcej czasu spędza w domowym zaciszu. Właśnie na jej profilu pojawiło się zdjęcie, na którym pokazuje, jak spędza piątkowe popołudnie. Ania podzieliła się z fanami gorącym zdjęciem prosto z wanny. Dziennikarka pozwoliła sobie na chwilę błogiego relaksu, po ciężkim tygodniu pracy.

Dla mnie piątkowy relaks to obowiązkowo długa, gorąca kąpiel, koniecznie z bąblami #chill #relaks #reset

Przy okazji możemy zobaczyć, jak wygląda jej łazienka. Doskonale widzimy, że znajduje się w niej spora i na pewno wygodna wanna, w której Ania uwielbia się relaksować. Całość wyłożona jest niewielkimi białymi kafelkami w kształcie prostokąta, a na ścianach wiszą obrazy w białych rzeźbionych ramach. Uwagę zwraca także armatura w stylu retro. Trzeba przyznać, że to bardzo jasne i przytulne wnętrze.


Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska - łazienka

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska - korytarz

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    To zdjecie słuuż tylko i wyłącznie do reklamy kosmetyków w lewym rogu wanny reszta jest zamazana.W życiu prywatnym p.Ania nie może niczego zareklamować bo nic szczegolnego nie posiada.Wiec w tych fotach chodzi o kasę….

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×