Anna Wendzikowska błysnęła piękną piersią w sesji topless! Obłęd to mało powiedziane! Co za ciało!

Ania Wendzikowska pokazała swoje seksowne zdjęcie z wakacji. Jedni powiedzą, że nie wypada, bo jest mamą dwójki dzieci, ale przy takim ciele można jej naprawdę wszystko. Piękna prezenterka wywołała skandal na Instagramie pokazując pierś.

Anna Wendzikowska jak wiele innych gwiazd postanowiła wyjechać na wakacje. Większość celebrytów postawiło w tym roku na greckie wyspy. Prezenterka kocha podróżować i można odnieść wrażenie, że jej życie to wieczne wakacje. Mogą o tym świadczyć zameldowania i posty na Instagramie z różnych miejsc na świecie. Nowy Jork, Seszele, Londyn… brzmi naprawdę światowo. Ania znalazła złoty środek i doskonale połączyła przyjemne z pożytecznym. Nie dość, że zwiedza cały świat to jeszcze poznaje gwiazdy Hollywood i zasypuje je dociekliwymi pytaniami podczas wywiadów. Jej praca to spełnienie marzeń wielu z nas.

Tym razem Wendzikowska pojechała na słoneczne Malediwy. Piękna przejrzysta woda Oceanu Spokojnego, wspaniałe widoki i czyste plaże. O takich wakacjach możemy tylko pomarzyć, ponieważ najbardziej wypasiony domek w tym hotelu kosztuje 25 tysięcy złotych! To naprawdę bajońskie sumy. Nie tylko to jest dla wszystkich zaskoczeniem. Ania szokuje fanów swoim smukłym, wysportowanym ciałem. Wygląda dosłownie jak bogini!

Na ostatnim zdjęciu Wendzikowska zapozowała topless i odsłoniła swoją apetyczną pierś! To naprawdę odważny krok ze strony prezenterki, ale przy tak wspaniałym ciele nie ma się czego wstydzić. Fani Ani Wendzikowskiej od razu zasypali ją serduszkami i komentarzami:

  • Raj na Ziemi! Szczęściarz z tego Pana, który z Panią podróżuje
  • O mamusiu
  • Jest Pani piękną i cudowną kobietą.
  • Brawo dla fotografa i brawo dla modelki.. pięknie 

Mamy nadzieję, że Ania podczas swoich egzotycznych wojaży naładuje akumulatorki na zapas. Bycie mamą na pełen etat przez 24 godziny na dobę oraz ciężka praca dziennikarki potrafią być wykańczające dla organizmu. Czekamy na kolejne piękne zdjęcia i życzymy sukcesów w wychowywaniu pociech.

View this post on Instagram

klimacik #maldives #vacaystyle

A post shared by Ania Wendzikowska (@aniawendzikowska) on

Zobacz: Zaokrąglona Anna Wendzikowska z partnerem i córką na rodzinnej kolacji. Dopiero na tych zdjęciach widać jak duży jest jej ciążowy brzuszek

Zobacz: Malwina Wędzikowska o orgazmach, piciu wina i swoich eks. Najciekawiej mówi o Kubie Wojewódzkim [WIDEO]

Zobacz: Anna Wędzikowska ściga się z czasem. Choroba jej córki jest bezlitosna [WIDEO]


Anna Wendzikowska - Instagram

Anna Wendzikowska - Instagram

Anna Wendzikowska potwierdziła drugą ciążę?

Anna Wendzikowska potwierdziła drugą ciążę?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×