Szukaj

Internautce nie spodobała się stylizacja Wendzikowskiej. Świetna riposta gwiazdy. Lepiej tego ująć nie mogła

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska pojawiła się w studiu Dzień Dobry TVN. Stylizacja, którą wybrała, nie spodobała się wszystkim internautkom. Dziennikarka odpowiedziała na słowa krytyki jednej z nich. To się nazywa celna riposta. 

Anna Wendzikowska udowadnia, że życie prywatne i kariera mogą iść w parze. Od 2007 roku jest reporterką Dzień Dobry TVNDla śniadaniówki przeprowadza wywiady z aktorami i twórcami filmowymi podczas międzynarodowych festiwali i premier kinowych. Od pięciu lat łączy pracę z wychowywaniem córki, Korneli. Od dwóch lat dołączyła do rodziny druga córka, Antonina.

Anna Wendzikowska w Dzień Dobry TVN. Reaguje na krytykę internautów

Wendzikowska w piątek gościła w śniadaniówce. Gdy wyszła ze studia, natknęła się na fotoreporterów, którzy zrobili jej kilka zdjęć. Dziennikarka prezentowała się wspaniale. Ubrała się w czarno-białą sukienkę o długości za kolano. Dopasowała do niej jasny płaszcz. Sięgnęła po torebkę Chanel, buty na delikatnym obcasie i duże kolczyki. Twarz przysłoniła kolorową maseczką ochronną.

Gdy udostępniliśmy zdjęcia na Instagramie, okazało się, że nie wszystkim ta stylizacja przypadła do gustu. Jedna z internautek uważa, że nie jest ona dostosowana do obecnych temperatur:

Nie pojmuję, dlaczego celebrytki są takie nienaturalne. Kurcze jest zimno i nie chodzi z gołymi nogami sama sobie w swoim życiu. A tu na pokaz letnia stylizacja…Bez sensu. Głupota.

Anna Wendzikowska postanowiła zareagować. Napisała, że to jest jej sprawa, jakie stylizacje wybiera:

Co to znaczy, że się nie chodzi? Nie wolno? Bo ja akurat chodzę. Trochę chyba panią poniosło z tym komentarzem. Bo w zasadzie czyjeś osobiste wybory, zwłaszcza dotyczące takiej błahostki jak ubiór nie powinny nikogo aż tak obchodzić.

Internautka nie odpuszczała. Zarzuciła Ani oszustwo:

Widziałam Panią niedawno na ulicy. Oczywiście, że można marznąć, tylko Pani tego poza kamerą nie robi. Oszustwo dla….? Doszukuję się powodów.

Gwiazda TVN odpowiedziała, dając komentującej złotą radę:

Proponuję zając się czymś bardziej konstruktywnym. Może na przykład dla odmiany sobą?

To się nazywa celna riposta.

Zobacz także: Anna Wendzikowska pokazała łazienkę i sporo ciała. Gorącym zdjęciem rozpaliła internet 


Anna Wendzikowska wdaje się w dyskusje z internautami

Anna Wendzikowska wdaje się w dyskusje z internautami

Anna Wendzikowska - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Anna Wendzikowska - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Anna Wendzikowska - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Anna Wendzikowska - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×