Szukaj

Internauta brutalnie zakpił z Anny Wendzikowskiej. Gwiazda zmiażdżyła go ripostą. Lepiej tego nie mogła ująć

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska pod najnowszym zdjęciem odpowiada na zarzuty fana, który mówi o zbyt mocnej przeróbce jej zdjęć. Jak to skomentowała?

Anna Wendzikowska robi wielką karierę w telewizji. Dziennikarka zdecydowanie może powiedzieć, że spełnia się w zawodzie. Na swojej drodze spotkała całą plejadę gwiazd światowego kina. Przeprowadziła wywiady między innymi z: Kate WinsletAngeliną Jolie, Ryanem Gosslingiem, czy Joaquinem Phoenixem.

Przez kilka lat regularnie grała w serialu M jak Miłość i była zapraszana do wielu różnych produkcji. Wszystko to z wielkim powodzeniem udało jej się połączyć z macierzyństwem. Ania jest mamą dwóch cudownych dziewczynek. Starsza z nich Kornelia w tym roku skończyła 5 lat, a mała Antosia wkrótce będzie obchodziła swoje drugie urodziny.

Niestety zawodowa kariera nie idzie w parze ze szczęściem w miłości. Dziennikarka ma już za sobą dwa bolesne rozstania. Nie udało jej się stworzyć udanej relacji z ojcem starszej córki – Patrykiem Ignaczakiem. Kolejna szansa na założenie pełnej rodziny również się nie udała. Zaledwie kilka tygodni po narodzinach Antosi prasę obiegła informacja, że Ania rozstała się z Janem Bazylem, który jest ojcem dziewczynki. Próbowali odbudować relację, ale i to zakończyło się fiaskiem, o czym kilka miesięcy temu poinformowała Ania.

Anna Wendzikowska na najnowszym zdjęciu. Fan zarzuca jej zbytnią obróbkę

Anna na swoim profilu bardzo chętnie dzieli się zarówno zdjęciami z życia zawodowego, jak i uroczymi kadrami przedstawiającymi jej codzienność. Wśród postów nie brakuje tych, na których bardzo chętnie przedstawia swoje stylizacje. Nie raz udowodniła, że posiada niezły gust i wyczucie smaku. Jej modowe wybory są bardzo często inspiracją dla wielu kobiet, obserwujących jej profil.

Sukienki wybiera, tak by podkreślić swoje idealne kształt i szczupłą sylwetkę. Zawsze prezentuje się nienagannie. Właśnie na jej profilu pojawiło się nowe zdjęcie, jednak nie wszyscy je docenili. Jeden z obserwatorów zarzucił jej zbyt mocne ingerowanie w wygląd fotografii.

W komentarzu pod postem pojawił się zarzut, że filtry, których użyła Wendzikowska zdecydowanie ją postarzają:
Te filtry Cię postarzają – napisał internauta.
Gwizda natychmiast pośpieszyła z odpowiedzią:
To nie filtry to lata.
My jednak sądzimy, że Anna wygląda rewelacyjnie.


Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×