Szukaj

Anna Wendzikowska już po zaręczynach. Radosną nowinę przekazała w bardzo oryginalny sposób

Anna Wendzikowska zaręczyła się

Anna Wendzikowska zaręczyła się

Anna Wendzikowska właśnie niechcący zdradziła na Instagramie długo trzymany w tajemnicy fakt z jej życia. Co takiego jej się wymsknęło?

Anna Wendzikowska bardzo pilnuje tego, co zdradza na temat swojego życia osobistego. Filtruje i dozuje wiadomości. Zwłaszcza niewiele wiadomo o jej związkach, ale ostatnio fani dopatrzyli się na jej palcu pierścionka, który wygląda na zaręczynowy. Niestety dziennikarka milczała jak grób i nie potwierdziła, że ma narzeczonego. Az do pewnego komentarza.

Anna Wendzikowska i Jan Bazyl zaręczyli się

Ostatnio pojawiła się informacja, że Anna Wendzikowska się zaręczyła. Wszystko za sprawą zdjęcia z wakacji, na którym widoczny był charakterystyczny pierścionek.

Bystre oczy internautów od razu zwróciły na niego uwagę. Pod postem pojawiło się od razu wiele pytań o zaręczyny. Prezenterka nie odpowiedziała na żadne z nich, jednak na potwierdzenie podejrzeń nie musieliśmy długo czekać.

Prezenterka na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie, na których relaksuje się na wielkim hamaku z niesamowitymi widokami w tle. Podpisała je bardzo enigmatycznie.

Chill – napisała.

Jedną z jej fanek zaciekawiło, kto robi tak piękne zdjęcia i zauważyła, że zdecydowanie należy tę osobę zatrudnić na stałe. Odpowiedź dziennikarki pojawiła się bardzo szybko.

Już zrobione, bo to narzeczony – napisała Wendzikowska.

W ten sposób potwierdziła krążące w mediach pogłoski o zaręczynach.

Kim jest narzeczony Anny Wendzikowskiej?

Anna Wendzikowska przez trzy lata była żoną Christophera Combe’a, a w 2010 roku była już w kolejnym związku, ale wówczas nie zdradziła tożsamości swojego mężczyzny.

W 2014 roku, po miesiącu znajomości, zaręczyła się z Patrykiem Ignaczakiem. Rok później urodziła się ich córka, Kornelia. Niestety wkrótce później rozeszli się.

Na początku 2017 roku, Anna Wendzikowska zaczęła spotykać się z Janem Bazylem. Zamieszkali razem, a potem na świat przyszła ich córka Antonina.

Miesiąc po jej narodzinach, media obiegła informacja o rozstaniu. Potem pojawiła się plotka o ich powrocie do siebie. Podejrzewamy, że to najprawdopodobniej on usłyszał tak od dziennikarki.

Zobacz także: Afera o apetyczną pupę Anny Wendzikowskiej: „Od leczenia kompleksów jest psychoterapia, nie Insta”. Gwiazda ostro odpowiedziała


Anna Wendzikowska się zaręczyła

Anna Wendzikowska się zaręczyła

Anna Wendzikowska się zaręczyła

Anna Wendzikowska się zaręczyła

Anna Wendzikowska z córką

Anna Wendzikowska z córką

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×