Mało kto słyszał o pierwszym mężu Ani Wendzikowskiej. Gwiazda opowiedziała o dawnej miłości. Odkopaliśmy ich wspólne zdjęcie

Anna Wendzikowska się zaręczyła

Anna Wendzikowska się zaręczyła

Anna Wendzikowska 14 lat temu wyszła za mąż za Greka – Chrisophera Combe. Męża już nie ma, ale sentyment do Grecji pozostał. Właśnie tam zamierza polecieć, gdy tylko grancie znów zostaną otwarte. Gwiazda wspomina swoje dawne małżeństwo.

Anna Wendzikowska to bardzo popularna dziennikarka i mama dwóch córek. Mogłoby się wydawać, że jej drugie imię to sukces. Ale nie wszystko jest tak idealne, jakby się wydawało.

Jak ostatnio się okazało, Ania nie ma szczęścia w miłości. Pod koniec listopada 2018 roku media obiegła informacja, że gwiazda Dzień Dobry TVN rozstała się z ojcem swojej drugiej córki – Janem Bazylem. I to zaledwie kilka tygodni po jej narodzinach. Początkowo wydawało się, że to może tylko lekkie zawirowanie w związku dziennikarki, ale to chyba jednak coś więcej…

Teraz jest ciężko, bo bardzo kochałam i mam poczucie, że zrobiłam wszystko, co w mojej mocy, żeby zachować moją rodzinę w całości, ale nie zawsze wszystko się da zrobić i nie zawsze wszystko jest w naszej mocy – pisała Ania na Instargramie.

Tydzień temu para definitywnie zakończyła swój związek. Ale nie była to jedyna burzliwa relacja w życiu Wendzikowskiej. W przeszłości ulubienica widzów miała męża Greka, o którym opowiedziała w rozmowie z Faktem.

Pierwszy mąż Anny Wendzikowskiej. Kim jest Christopher Combe?

14 lat temu Ania była w związku z pół Grekiem, pół Amerykaninem – Christopherem Combe. Poznała go w czasach, gdy mieszkała w Londynie. Jednak po ślubie różnica charakterów nie pozwoliła im zbyt długo cieszyć się wspólnym życiem. Dodatkowym problemem był fakt, że Ania chciała wracać do Polski, a jej mąż nie zamierzał opuszczać Anglii. Dziś jednak ma same pozytywne wspomnienia związane z mężczyzną i z Grecją, w której partner ją rozkochał.

Tam jest najlepsze, świeże jedzenie, pyszne owoce morza, soczyste, słodkie owoce. Poza tym Grecja ma wspaniałą kulturę i architekturę, piękne krajobrazy, które można całymi dniami fotografować. Grecja ma wiele oblicz, bo jest przecież przepiękne Santorini z białymi domkami i niebieskimi dachami oraz Mykonos, które ma bardziej imprezową odsłonę. Ale jest też Samos, gdzie jest piękna roślinność, gaje oliwne, zielone wzgórza – opowiada dziennikarka.

Anna Wendzikowska i Chrisopher Combe – pierwszy mąż dziennikarki

Anna Wendzikowska i Chrisopher Combe – pierwszy mąż dziennikarki

Przed pandemią Ania dużo jeździła po świecie, więc w okresie izolacji bardzo jej doskwiera ograniczona możliwość przemieszczania się po świecie. Kiedy jednak granice zostaną otwarte, Ania z chęcią znów poleci do Grecji.

W pierwszej kolejności na pewno polecę do Grecji, bo sądzę, że to miejsce po pandemii ma ogromne kłopoty i potrzebuje turystów. Poza tym uwielbiam ten kraj i mam do niego ogromny sentyment, może dlatego, że mój mąż był Grekiem, dlatego chyba tak bardzo lubię tam wracać.

Wszystko jednak wskazuje, że dziennikarka w tym roku spędzi wakacje w Polsce. Ma tu trzy ulubione miejsca: Mazury, góry i morze.


Anna Wendzikowska i Jan Bazyl na plaży w Warszawie

Anna Wendzikowska i Jan Bazyl na plaży w Warszawie

Anna Wendzikowska pokazała ciążowy brzuszek

Anna Wendzikowska pokazała ciążowy brzuszek

Anna Wendzikowska z córką i partnerem Janem Bazylem

Anna Wendzikowska z córką i partnerem Janem Bazylem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×