Szukaj

Anna Wendzikowska na kwarantannie poddała się metamorfozie. Ma teraz „wściekły” kolor włosów!

Annę Wendzikowską zawsze ciągnie w świat, a przymusowe zamknięcia w domu bardzo ją ogranicza. Nie siedzi jednak bezczynnie – wynajduje sobie zajęcia, a efektami swojej pracy chętnie dzieli się z internautami. Ostatni nieźle ich rozbawił.
Anna Wendzikowska się zaręczyła

Anna Wendzikowska się zaręczyła

Anna Wendzikowska prowadzi życie jak w Madrycie. Regularnie wrzuca na Instagram zdjęcia z najpiękniejszych zakątków świata, spotyka się z gwiazdami Hollywood, a swoją urodą urzekła samą Angelinę Jolie, która podczas wywiadu miała do niej powiedzieć dwa magiczne słowa: „jesteś piękna”.

5 marca dziennikarka zamieściła fotkę z Mauritiusa i pochwaliła się, że państwo wyspiarskie położone w południowo-zachodniej części Oceanu Indyjskiego to już 81 kraj, do którego zawitała w ciągu swojego krótkiego życia.

W tym roku planuję dobić do 90. – zdradziła.

A chwilę potem, gdy zamieściła zdjęcie z helikoptera, odpowiedziała na pytania internautów czy nie boi się latać.

Nie chcę, żeby lęk ograniczał moje działania. Chcę oglądać świat, poznawać, doświadczać. Chcę żyć, „by w godzinę śmierci nie odkryć, że nie żyłem”. Bo przecież ta przysłowiowa „cegła” może nam spaść na głowę za każdym rogiem. Ktoś mi kiedyś obrazowo to przedstawił: większa szansa, że zginiesz w taksówce na lotnisko niż w samolocie, w który na tym lotnisku wsiądziesz. Oswajam swój lęk. Bo świat jest taki piękny. Szkoda, bo było go nie zobaczyć – wytłumaczyła swoje stanowisko.

Gdy pisała te słowa, koronawirus już krążył po świecie, ale chyba jeszcze nikt nawet w najczarniejszych snach nie sądził, że dojdzie do pandemii. Niestety, dzisiaj mamy to, co mamy i nawet Anna Wendzikowska musiała na razie „na kołku powiesić” swoje marzenia o kolejnych podróżach.

Anna Wendzikowska ma różowe włosy

Wendzikowska wykazała się też rozsądkiem i stara nie wychodzić z domu. Ale nie ukrywa, że bardzo jej to doskwiera.

Dobrze, że okna duże, to sobie chociaż powyglądam na świat, złapię trochę światła, nacieszę oczy budzącą się do życia przyrodą – napisała na Instagramie.

Po czym dodała:

Dzisiaj w Warszawie fatalna jakość powietrza. Można zostać w domu bez żalu. Pocieszam się, sprzątam szafki, półki i szuflady. Znajduję różne skarby. Jak na przykład tę perukę – napisała, publikując zdjęcie, na którym pozuje w różowych włosach.

Potem zaś zdradziła, że róż to ulubiony kolor jednej z jej córek.

Internauci jednogłośnie uznali, że kolor ten bardzo do niej pasuje.

 • Rewelacyjnie
 • Ekstra
 • Sexy
 • W różowych włosach też Pani bardzo ładnie
 • Pięknej we wszystkim pięknie
 • Cudownie wyglądasz – zachwycają się.

Kto wie, może Wendy zdecyduje się na taki kolor włosów na co dzień – wszak gwiazdy światowego formatu, takie jak Kylie Jenner, Kim Kardashian czy Katy Perry, dawno pokochały róż na głowie.

Zobacz także: Anna Wendzikowska pochwaliła się ciążowym brzuszkiem! Jej zdjęcie z partnerem wzruszyło fanów


Anna Wendzikowska ma różowe włosy

Anna Wendzikowska ma różowe włosy

Anna Wendzikowska z córką Antoniną

Anna Wendzikowska z córką Antoniną

Anna Wendzikowska wyrzeźbiła swoje ciało

Anna Wendzikowska wyrzeźbiła swoje ciało

Dodaj komentarz

 • Tony pisze:

  Na topie też ma farbę?

 • Gość pisze:

  Weź durna babo, usiądź wreszcie na d. i przestań się ośmieszać. Pusta snobka

 • Gość pisze:

  A ta w dalszym ciągu się lansuje. Kogo to obchodzi w obecnej sytuacji? Pisze o smogu a bez przerwy gdzieś lata samolotami i szpanuje tymi zdjęciami z nieustających podróży. Jest tak pusta, że aż niedobrze się robi

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×