Szukaj

Psycholog okazał się niezbędny. Gazeta donosi o problemach w życiu Anny Wendzikowskiej

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska pod koniec maja rozstała się z ojcem swojej drugiej córki. Związek z Janem Bazylem nie przetrwał próby czasu. Tym razem kryzys był na tyle poważany, że lekarstwem na jego zażegnanie było jedynie definitywne rozstanie.

Anna Wendzikowska jest idealnym dowodem na to, że wspaniałą karierę zawodową można połączyć z macierzyństwem. Dziennikarka jest mamą dwóch wspaniałych dziewczynek, a w swojej karierze przeprowadziła wywiady z największymi gwiazdami światowego kina. Hollywood nie ma przed nią żadnych tajemnic. Niestety zawodowe sukcesy nie idą w parze ze szczęściem w miłości.

Anna Wendzikowska rozstała się z partnerem

Pierwsze informacje o tym, że między Anną Wendzikowską a Janem Bazylem, ojcem jej drugiej córeczki nie dzieje się dobrze, pojawiły się już w 2018 roku. To wtedy media obiegła informacja, że zaledwie kilka miesięcy po narodzinach dziewczynki, jej rodzice się rozstali. Tamten kryzys nie trwał jednak zbyt długo, a zaledwie po krótkiej rozłące zakochani postanowili ponownie dać szanse swojej miłości. Wszystko zdawało się wspaniale układać. Na profilu społecznościowym gwiazdy można było zobaczyć wiele pięknych zdjęć szczęśliwej rodziny.

Niestety radość ta nie trwała długo, ponieważ pod koniec maja tego roku dziennikarka wyznała na Instagramie, że jej związek definitywnie się rozpadł. Z ust Anny padło wiele mocnych i szczerych słów.

Chcę wam coś powiedzieć, co wiele z was i tak już zauważyło. Wiele z was do mnie pisało, że widać, że jestem smutna, że coś się dzieje złego. Część z was się domyśliła, więc chcę to po prostu powiedzieć, a nie bać się i zastanawiać, na którym portalu o tym przeczytam. Stało się tak, że już jakiś czas temu zostałam sama z dziewczynkami.

W kolejnych słowach Anna wyznała, że jej ukochany już nie po raz pierwszy zawiódł ją jako partner życiowy oraz ojciec.

Anna Wendzikowska korzysta z pomocy psychologa po rozstaniu z partnerem

W swoim szczerym wyznaniu na Instagramie dziennikarka poinformowała, że pomimo tego, że rozstanie jest przesądzone, to jest to dla niej bardzo trudny czas.

Jestem osobą, która się stara skupiać na pozytywach, choćby na tym, że mam wie cudowne, mądre i kochane córeczki i nie ma co. Staram się z nadzieją patrzeć w przyszłość, że teraz będzie już tylko lepiej. (…) Teraz jest ciężko, bo bardzo kochałam i mam poczucie, że zrobiłam wszystko, co w mojej mocy, żeby zachować moją rodzinę w całości, ale nie zawsze wszystko się da zrobić i nie zawsze wszystko jest w naszej mocy.

Anna jest bardzo silną kobietą, dzięki czemu, zamiast się załamywać, postanowiła wyciągnąć wnioski i popracować nad sobą. Jak donosi magazyn Twoje Imperium, dziennikarka skorzystała z usług psychoterapeuty. W trakcie wizyt miała pracować nad swoimi emocjami. Jak widać po ostatnich zdjęciach na Instagramie, wszystko to przyniosło pozytywny skutek. Gwiazda powoli wraca do nowej codzienności. Ostatnio wybrała się nawet na krótki urlop nad polskie morze, gdzie wypoczywała razem z córeczkami i swoją przyjaciółką, Manuelą Skubik.

Jedna z jej odpowiedzi do komentarza fanki również potwierdza, że Ania wzięła życie we własne ręce.

Trzeba grać takimi kartami, jakie ma się w ręku, a nie obrażać się na grę, bo trafiło się kiepskie rozdanie – napisała na Instagramie Anna Wendzikowska.

Po tych słowach widać, że Ania nie zamierza rozpamiętywać swojego rozstania.


Anna Wendzikowska i Jan Bazyl w cukierni

Anna Wendzikowska i Jan Bazyl w cukierni

Jan Bazyl z córką Anny Wendzikowskiej

Jan Bazyl z córką Anny Wendzikowskiej

Ania Wendzikowska i Jan Bazyl

Ania Wendzikowska i Jan Bazyl

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×