Anna Wendzikowska już dwa tygodnie po porodzie zaczęła trenować na siłowni. Jej trener zdradził, jakie zalecił ćwiczenia

Anna Wendzikowska będąc w ciąży zapowiedziała, że nie wybiera się na długi urlop macierzyński. Wtedy pojawiały się głosy, że po narodzinach córeczki może zmienić jeszcze zdanie, ale teraz już wiadomo, że jej wypowiedź należy traktować bardzo dosłownie.

Co więcej, dziennikarka do pracy chce wrócić będąc już w świetnej formie, dlatego dwa tygodnie po porodzie rozpoczęła regularne treningi. Pojawiły się głosy, że ze względu na to, że jej córka przyszła na świat za pomocą cesarskiego cięcia, powinna się jeszcze oszczędzać. Jej trener uspokoił fanów wpisem na Facebooku.

Lekki, rozsądny trening wyjdzie każdemu na dobre! Ania Wendzikowska wraca do formy. Trenujemy ręce, plecy, klatkę, nogi i delikatnie brzuch. Trening przeplatamy rozciąganiem i ćwiczeniami cardio – napisał Witold Szmańda.

Trener na pewno nie pozwoli Annie Wendzikowskiej na ciężkie ćwiczenia. Ma spore doświadczenie z gwiazdami, które po porodzie muszą szybko zgubić dodatkowe kilogramy. Pod okiem Witolda Szmańdy trenowały między innymi Alicja Bachleda-Curuś i Heidi Klum.

Zobacz: Anna Wendzikowska w przepięknej sesji z córeczką!


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×