Anna Wendzikowska i Jan Bazyl wciąż są parą! Gwiazda opublikowała pierwsze wspólne zdjęcia z ukochanym po długiej przerwie!

Anna Wendzikowska i Jan Bazyl

Anna Wendzikowska i Jan Bazyl

Anna Wendzikowska i Jan Bazyl są nadal razem

Anna Wendzikowska i Jan Bazyl są razem. Dowodem na to są nie tylko słowa dziennikarki, ale także zdjęcie, które ostatnio umieściła w sieci.

O tym, że Anna Wendzikowska i Jan Bazyl podobno się rozstali mówiło się od dłuższego czasu. Para dotychczas uparcie milczała unikając komentowania sytuacji jaka miała miejsce w ich życiu prywatnym. Doszło nawet do tego, że wmawiano Ani nowy romans.

Wendzikowska mając dość medialnych spekulacji postanowiła raz na zawsze uciąć plotki. Podczas 19. Charytatywnego Balu Dziennikarzy 2019 zdecydowała się wyprostować całą sytuację i jednoznacznie zakończyć ten temat:

Bo to tak jest, że nie można sobie drodzy państwo wyrabiać wiedzy o świecie i o tym, co się dzieje w świecie, na podstawie portali plotkarskich. Ja nawet nie wiedziałam jak to komentować i nie wiem jak to komentować, bo wszystko, co się pojawiło w mediach, to jest tak piramidalna bzdura, że nawet nie wiem od czego zacząć komentować czy odkręcać. Więc co mogę powiedzieć? Tylko tyle, że czasem ta medialna rzeczywistość nie ma nic wspólnego z prawdą – wyjawiła w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską.

Wygląda na to, że za słowami o tym, że w związku Wendzikowskiej dobrze się dzieje, idą w parze też czyny. Jak informuje Plejada, dziennikarka niedawno pochwaliła się nowymi zdjęciami na Facebooku:

Widać na nim, jak stoi w windzie, nie szczędząc czułości Janowi Bazylowi. Celebrytka czule wtula się na nim w chłopaka – czytamy na łamach serwisu plotkarskiego.

Ze względu na ustawienia prywatności, nowe zdjęcia Wendzikowskiej i Bazyla mogą zobaczyć jedynie jej znajomi.

Anna Wendzikowska pierwszy raz o rozstaniu z partnerem! Jej komentarz nieźle was zaskoczy! [WIDEO]

Co nosi Anna Wendzikowska? To rzeczy z polskiej sieciówki Moodo! Pokazała nam najlepsze modele z nowej kolekcji! [WIDEO]

Anna Wendzikowska o minusach podwójnego macierzyństwa: „Najgorsze i najtrudniejsze jest to, że…” [WIDEO]


Anna Wendzikowska i Jan Bazyl w cukierni

Anna Wendzikowska i Jan Bazyl w cukierni

Ania Wendzikowska i Jan Bazyl

Ania Wendzikowska i Jan Bazyl

Anna Wendzikowska z córką Kornelią i Jan Bazyl na kolacji

Anna Wendzikowska z córką Kornelią i Jan Bazyl na kolacji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×