Anna Wendzikowska w ramionach Jana Bazyla pływa z rekinami na Bahamach! Gwiazda potwierdziła swój związek!

Anna Wendzikowska, Jan Bazyl

Anna Wendzikowska, Jan Bazyl

Anna Wendzikowska pochwaliła się pięknymi zdjęciami z wakacji, które spędza w towarzystwie ojca swojego drugiego dziecka, Jana Bazyla. Para pływa z rekinami!

Związek Anny Wendzikowskiej z Janem Bazylem do dziś jest owiany wielką tajemnicą. W ostatnim czasie pojawiło ske wiele spekulacji na temat relacji pary, do końca nie było wiadomo, czy dziennikarka po urodzeniu swojego drugiego dziecka rozstała się z mężczyzną, czy też jest z nim nadal. Już w listopadzie 2018 roku pojawiły się pierwsze informacje o tym, że Anna i Jan nie są parą, a Bazyl rzekomo spakował swoje rzeczy i wyprowadził się z domu:

Wszystko układało się pomyślnie, kiedy wspólnie podróżowali po świecie i czerpali z tego razem przyjemność. Kiedy Ania zaszła w ciążę, trzeba było zejść trochę na ziemię i wtedy ich drogi zaczęły się rozchodzić – zdradziła znajoma gwiazdy TVN.

Anna Wendzikowska raczej nie komentowała tych sensacji, zatem media trzymały się wersji przedstawionej przez rzekomych znajomych gwiazdy, którzy mieli zapewniać, że prezenterka jest singielką. Jak się okazuje, prawda jest zupełnie inna. Anna oraz ojciec jej drugiego dziecka nadal są parą! Ulubienica widzów potwierdziła swój związek wklejając wspólne zdjęcie z ukochanym z ich wspólnych, romantycznych wakacji na Bahamach.

Na fotografii możemy zobaczyć, jak śliczna Anna pluska się z Bazylem w basenie, w towarzystwie małych rekinów. Pod zdjęciem pojawił się także ciekawy opis:

BOOM shakalaka musiałam to zrobić  one w odróżnieniu do świń w ogóle mnie nie przerażały.. w 2007 robiłam nurkowanie z karmieniem rekinów, zresztą również na Bahamach to były ogromne żarłacze karaibskie i było ich ze 40.. więc te milutkie rekiny wąsate to był pikuś.. całkiem sympatyczne i takie przyjemne w dotyku  PS. Dla wszystkich zatroskanych o mnie  nie, nie podróżuję sama.. choć uważam, że samotne podróże też mają swój urok jak czegoś nie widać na IG, to nie zawsze znaczy, że tego nie ma  – napisała Anna

Fani zatroskani losem samotnej matki mogą już spać spokojnie, bowiem medialne doniesienia okazały się wyssane z palca. Pod najnowszymi romantycznymi zdjęciami pary pojawiło się sporo komentarzy od zachwyconych internautów:

  • Podróżujesz z Bradleyem Cooperem?
  • Już jutro na pudlu przeczytamy Ania Wendzikowska pokazała zdjęcie z dawno niewidzianym partnerem
  • Wow! Podoba mi się drugie zdjęcie
  • O rany to ja już chyba wolę świnki
  • Aniu wszystkie poskromiłaś swoim urokiem i wdziękiem
  • Ale sztos !!! Szacun kobieto ! Imponujesz

Zobaczcie, jaki wakacyjny sztos zafundowali nam Wendzikowska i Bazyl.

Anna Wendzikowska w najmodniejszej sukience sezonu! Każda stylowa kobieta powinna ją mieć w swojej szafie!

Śliczna Anna Wendzikowska przed studiem TVN stoczyła poranną walkę z tłumem paparazzi! Wszystko przez to, że była bez makijażu!

Anna Wendzikowska błysnęła piękną piersią w sesji topless! Obłęd to mało powiedziane! Co za ciało!


Anna Wendzikowska i Jan Bazyl na Bahamach z rekinami

Anna Wendzikowska i Jan Bazyl na Bahamach z rekinami

Anna Wendzikowska i Jan Bazyl na Bahamach z rekinami

Anna Wendzikowska i Jan Bazyl na Bahamach z rekinami

Anna Wendzikowska i Jan Bazyl w cukierni

Anna Wendzikowska i Jan Bazyl w cukierni

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×