Anna Wendzikowska pierwszy raz zdradziła kulisy rozpadu swojego związku! Jest też o nowej romantycznej miłości!

Anna Wendzikowska Gala wywiad

Anna Wendzikowska Gala wywiad

Anna Wendzikowska – wywiad w Gali

Anna Wendzikowska jest dziennikarką w telewizji TVN, która specjalnie dla Dzień Dobry TVN przeprowadza fantastyczne wywiady z największymi gwiazdami z całego świata. W życiu prywatnym prezenterka przez dłuższy czas była związana z Patrykiem Ignaczakiem. Miłość, która łączyła parę, wydawała się niezniszczalna, a jej owocem było przyjście na świat pięknej Kornelii.

Niestety, jak wyznała gwiazda TVN w wywiadzie dla Gali „nie każda relacja jest nam dana na całe życie”. Dziennikarka przyznała, że decyzja o rozstaniu była świadomie podjęta i bardzo długo analizowana.

To była decyzja poprzedzona różnymi próbami pójścia na kompromis, dyskusjami. Staraliśmy się jakoś dogadać. A ponieważ trochę to trwało, moja decyzja o rozstaniu nie była dla Patryka zaskoczeniem. Co nie znaczy, że była łatwa.

We mnie dużo było emocji związanych z poczuciem dobrze podjętej decyzji. Emocji negatywnych było zdecydowanie więcej przed rozstaniem – czytamy w najnowszym numerze Gali.

Anna Wendzikowska wyznała szczerze, czego brakowało jej w poprzednim związku i czego szuka w relacji z partnerem:

Na pewno potrzebuje kogoś, kto będzie miał podobne do mojego podejście do życia, będzie kierował się podobnymi wartościami.

Potrzebuje kogoś pełnego sprzeczności. Z jednej strony, bardzo odpowiedzialnego, godnego zaufania, ale z drugiej – takiego trochę wariata.

Szalonego, z fantazją. Kogoś, z kim można porozmawiać na każdy poważny temat, pójść na czterogodzinną operę i z kim można pośmiać się z głupot, chodzić po lesie, biwakować, pojechać na wyprawę z plecakiem. Kogoś z dużym apetytem na życie, ale też z jasno wyznaczonymi celami, ambitnego i odpowiedzialnego. Partner musi być przyjacielem – powiedziała Wendzikowska podczas wywiadu.

Córka Anny Wendzikowskiej jest już gwiazdą internetu! Jej słodkie zdjęcia wrzuca do sieci nie tylko mama! Zobaczcie co pokazał jej tata!

Nowy partner Anny Wendzikowskiej

Gwiazda TVN zdradziła, że z obecnym partnerem spotyka się już od prawie roku. Ma na imię Janek i jest biznesmenem. Od kilku miesięcy para mieszka razem. Z ich historii poznania wynika, że mieli bardzo długą drogę do pokonania by faktycznie móc zacząć budować związek. Droga ta nie była usłana różami i napotykali wiele przeciwności losu, które nie pozwoliły im się wcześniej połączyć.

Janek jest bardzo ciekawą osobą. Jest mądry, interesujący, podróżuje, ma pasję. Jest biznesmenem i świetnie się  z nim rozmawia.

Poznaliśmy się kilka lat temu przez wspólnych znajomych, ale wtedy każde  z nas było w związku. Potem sobie przypomnieliśmy, że tak naprawdę poznaliśmy się już wcześniej, 15 lat temu na Helu. Mieliśmy wtedy wspólne towarzystwo. Kiedy rozstałam się z ojcem Kornelii, spotkałam Janka w Akademii Kulinarnej na „Koszykach” – zdradziła prezenterka.

Pięknej dziennikarce życzymy, aby wreszcie znalazła wymarzonego i kochającego partnera.

https://jastrzabpost.pl/newsy/anna-wendzikowska-moczy-seksowne-cialo-na-basenie-w-san-sebastian_577268.html

Anna Wendzikowska z córką Kornelią na okładce GALI

Anna Wendzikowska z córką Kornelią na okładce GALI

Anna Wendzikowska w Hiszpanii w stroju Natalii Siwiec

Anna Wendzikowska w Hiszpanii w stroju Natalii Siwiec


Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska z córką Kornelią na okładce GALI

Anna Wendzikowska z córką Kornelią na okładce GALI

Anna Wendzikowska - otwarcie kina

Anna Wendzikowska - otwarcie kina

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×