Szukaj

Anna Wendzikowska dopiero teraz pochwaliła się niebezpieczną przygodą z okresu swojej ciąży! Nieźle za to oberwała od internautki!

Anna Wendzikowska urodziła?

Anna Wendzikowska w 5 miesiącu ciąży wspina się na most w Sydney

Anna Wendzikowska dwa miesiące temu urodziła swoje drugie dziecko. Na świat przyszła bowiem śliczna córeczka dziennikarki, zatem starsza córka Anny, Kornelka, wreszcie doczekała się rodzeństwa. Gwiazda szybko po swoim porodzie wkleiła na swój profil przepiękną fotkę z maleństwem, opatrując je słodkim komentarzem:

Nasza Tońka już z nami… Kornelia została starszą siostrą, ja mamą dwóch wspaniałych dziewczynek, a mój ukochany po raz pierwszy został tatą. Trudno wyobrazić sobie większe szczęście – napisała wówczas szczęśliwa mama.

Reporterka Dzień Dobry TVN podczas całej swojej ciąży była bardzo aktywna zawodowo. Większość czasu Anna spędzała w pracy, czyli przede wszystkim w podróży. Nie brakowało także jej wspólnych wyjazdów z ojcem dziewczynki, Janem Bazylem. Niestety miesiąc po porodzie związek Anny z Janem nieoczekiwanie się zakończył. Bazyl, w którym dziennikarka była po uszy zakochana, zostawił piękną młodą mamę z dwiema córkami.

W związku z tym Anna Wendzikowska szybko musiała wrócić po porodzie do pracy, jednak miłe wspomnienia z okresu ciąży pozostały. Jednym z nich był cudowny wyjazd do Australii, który miał miejsce w piątym miesiącu jej ciąży. Ciężarna prezenterka odwiedziła wówczas Sydney. Przebojowa gwiazda TVN-u nawet w ciąży nie odmówiła sobie zwiedzenia słynnego mostu Harbour. Nie było to zwykłe zwiedzanie, bowiem Anna musiała się wspiąć po stromych schodach.

Tę szaloną przygodę prezenterka postanowiła przypomnieć dopiero teraz swoim fanom. Wkleiła na Instagram piękne zdjęcie z opisem.

Nie była to może specjalnie trudna wspinaczka, ale kiedy w piątym miesiącu ciąży weszłam na most (spokojnie, miałam zgodę lekarza) i spojrzałam z góry na panoramę miasta to tak symbolicznie poczułam, że mogę wszystko. I nadal tak myślę – napisała Anna

Niestety zdjęcie ciężarnej Anny z Australii nie przypadło do gustu jednej z jej fanek, która ostro wyraziła swoje oburzenie:

Zwariowałaś? Jak można tak narażać dziecko? Nie pomyślałaś o nim, tylko o sobie. Szkoda gadać – stwierdziła zdenerwowana internautka.

Na szczęście kolejne komentarze nie były już tak krytyczne. Większość obserwatorów profilu gwiazdy było pod ogromnym wrażeniem wielkiej odwagi Ani.

Od samego patrzenia może się zakręcić w głowie.

Tajemnica cudownej metamorfozy Ani Wendzikowskiej po porodzie rozwiązana! Wszystkie trenerki będą w szoku! [WIDEO]

Odważne zdjęcie! Anna Wendzikowska pokazała się po nieprzespanej nocy z noworodkiem! Mała Antosia dała jej niezły wycisk

Anna Wendzikowska rozpacza z tęsknoty za Janem Bazylem! Tabloid wreszcie ujawnił kulisy ich burzliwego rozstania!


Jak podoba Ci się Anna Wendzikowska w bikini?

×