Szukaj

Anna Wendzikowska odsłania kulisy rozstania z ojcem córki. Powiedziała więcej, niż planowała: „Może zabrzmi to absurdalnie”

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska kilka miesięcy temu rozstała się z Janem Bazylem. Dziennikarka o wszystkim poinformowała w social mediach. Dlaczego zdecydowała się nagrać emocjinalne wyznanie? Jak radzi sobie w roli samotnej  matki?

Anna Wendzikowska robi wielką karierę w telewizji. Dziennikarka zdecydowanie może powiedzieć, że spełnia się w zawodzie. Na swojej drodze spotkała całą plejadę gwiazd światowego kina. Przeprowadziła wywiadu między innymi z: Kate Winslet, Angeliną Jolie, Ryanem Gosslingiem, czy Joaquinem Phoenixem. Przez kilka lat regularnie grała w serialu M jak Miłość i była zapraszana do wielu różnych produkcji. Wszystko to z wielkim powodzeniem udało jej się połączyć z macierzyństwem. Ania jest mamą, dwóch cudownych dziewczynek. Starsza z nich Kornelia w tym roku skończyła 5 lat, a mała Antosia wkrótce będzie obchodziła swoje drugie urodziny.

Niestety zawodowa kariera nie idzie w parze ze szczęściem w miłości. Dziennikarka ma już za sobą dwa bolesne rozstania. Nie udało jej się stworzyć udanej relacji z ojcem starszej córki- Patrykiem Ignaczakiem. Kolejna szansa na założenie pełnej rodziny również się nie udała. Zaledwie kilka tygodni po narodzinach Antosi prasę obiegła informacja, że Ania rozstała się z Janem Bazylem, który jest ojcem dziewczynki. Tamten kryzys udało im się jednak przezwyciężyć i zakochani po krótkiej przerwie dali sobie drugą szansę. Następnym sprawdzianem dla ich związku okazał się czas kwarantanny. Niestety, ale w tym wypadku nie udało się uratować tego, co ich łączy. Dziennikarka w bardzo szczerej relacji na Instagramie poinformowała o rozstaniu.

Anna Wendzikowska o rozstaniu z Janem Bazylem

Od tego momentu minęło już kilka miesięcy i Ania na nowo układa sobie życie. Dziennikarka skupia się teraz tylko i wyłącznie na szczęściu swoich córeczek. Rozstanie z ojcem młodszej z nich nadal wzbudza w niej sporo emocji. W rozmowie z magazynem Flesz postanowiła zdradzić, dlaczego zdecydowała się opowiedzieć publicznie o rozpadzie związku.

Może zabrzmi to absurdalnie, ale zrobiłam to, żeby ochronić prywatność. Nie lubię mówić publicznie o problemach, wzbudzać współczucia, nie pokazuję gorszych chwil, ale je miewam (…). Nagranie tego filmu było trudne, bo musiałam odsłonić więcej, niżbym chciała, i powiedzieć o czymś, co mi nie wyszło. Z drugiej strony czułam, że jeśli tego nie zrobię, sytuacja będzie poza moją kontrolą i zacznie żyć swoim życiem.

Ania została również zapytana, o to jak radzi sobie jako samotna matka. Czy już odnalazła się w nowej sytuacji?

Zostałam nauczona, żeby żyć tak, jak chcę, i nie przejmować się opiniami. Rozstanie było cenną lekcją życia w pojedynkę, bycia samowystarczalną – i emocjonalnie, i logistycznie czy finansowo – mówi dziennikarka.

Gwiazda pomimo rozstania nadal może liczyć na ojców swoich córek. Czy Jan Bazyl angażuje się w opiekę nad dzieckiem?

Tak samo jak tata Kornelki. Stworzyliśmy sobie nasz patchworkowy układ i każdy się w nim odnajduje – zdradziła Ania.

Widać, że dziennikarka już pogodziła się z rozstaniem. Miejmy nadzieję, że uda jej się jeszcze odnaleźć prawdziwą miłość.

 


Anna Wendzikowska z córkami na plaży

Anna Wendzikowska z córkami na plaży

Anna Wendzikowska z córeczką

Anna Wendzikowska z córeczką

Anna Wendzikowska na urlopie

Anna Wendzikowska na urlopie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×