1

Anna Świątczak wróciła do Ich Troje z nową fryzurą. Takiego szaleństwa na głowie jeszcze nie miała

Anna Świątczak

Anna Świątczak przeszła sporą metamorfozę. Piosenkarka, która niedawno wróciła do zespołu Ich Troje, zmieniła kolor włosów. Za nową fryzurę gwiazdy odpowiada stylista fryzur – Kajetan Góra.

Ich Troje to zespół, który na polskim rynku muzycznym jest obecny od ponad dwudziestu lat. Od początku tworzą go Michał Wiśniewski i Jacek Łągwa. Na scenie towarzyszą im wokalistki, które co jakiś czas się zmieniają. Do niedawna występowali z Agatą Buczkowską.

Kto ją zastąpi? Lawina spekulacji ruszyła. W internecie zaczęło się pojawiać mnóstwo teorii na ten temat. Jedna z nich głosiła, że do grupy dołączy Anna Świątczak, była wokalistka, a także trzecia żona Wiśniewskiego. Podobno Michał musiał ją długo namawiać do podjęcia decyzji.

O ile informacja o powrocie okazała się prawdą, o tyle jej druga część już niekoniecznie. Lider Ich Troje rozwiał wszelkie wątpliwości udostępniając post, w którym wyjawił, że:

(…) nie musiałem się wcale prosić, zrobiła to z przyjemnością – skomentował gwiazdor.

Anna Świątczak — nowa fryzura

Wygląda na to, że Ania już się przygotowuje do kolego występu z zespołem. Nie tylko pojawia się na próbach, ale także zmieniła fryzurę, czym pochwalił się w sieci znany stylista fryzur, Kajetan Góra. Udostępnił zdjęcia, na których zdradził, że Świątczak przeszła sporą metamorfozę – znowu ma rozjaśnione włosy.

Może już poznajecie a może jeszcze nie. Oto „nowa” członkini zespołu Ich Troje!!! Na ostatnim zdjęciu możenie zobaczyć Anię w trzech wydaniach – napisał o przemianie Kajetan Góra.

Wydaje się więc, że Ania wróciła do jasnego koloru, czyli tak jak na początku swojej kariery w zespole. Jak wtedy wyglądała? Archiwalne zdjęcia znajdziecie w galerii.

Zobacz także: Michał Wiśniewski ma czwórkę pięknych dzieci, ale tylko jedno jest jego kopią. Dopiero teraz widać, jak wielką


Ania Świątczak i Kajetan Góra

Ania Świątczak - nowy kolor włosów. Jaki wybrała?

Ania Świątczak - nowy kolor włosów. Jaki wybrała?

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×