Anna Starmach z synkiem na pierwszym wideo z domu. „Nie wszystko poszło zgodnie z planem…”

Anna Starmach

Anna Starmach

Anna Starmach kilka dni temu urodziła synka. W piątkowe popołudnie nagrała pierwszą relację z domu. Zdradziła, że nie wszystko poszło po jej myśli. Jak obecnie się czuje?

Anna Starmach, o tym, że urodziła, poinformowała 13 maja na Instagramie. Zapozowała razem z maleńkim synkiem i pokazała, jak karmi maluszka piersią. W opisie zdradziła, że chłopiec otrzymał imię Gustaw. Nie ukrywała swojej radości.

Mamy go! Gustaw, Gucio jest już z nami. Najlepiej – napisała Ania pod zdjęciem z maluszkiem.

Pod postem zaroiło się od najlepszych życzeń. Internauci zachwycili się kadrem wprost ze szpitala. W piątek 14 maja Starmach nagrała pierwszą relację z domu. Powiedziała, że nie wszystko poszło według planu.

Anna Starmach z synkiem. Pierwsze wideo z domu

Anna Starmach z synkiem jest już w domu. Gwiazda postanowiła nagrać wideo, w którym podzieliła się pierwszymi wrażeniami i podziękować za miłe słowa:

Jeszcze raz wam dziękujemy za miłe słowa i komentarze. Pozdrawiamy z łóżka, gdzie chyba spędzimy dziś cały dzień. W dresach, bez fryzury, bez makijażu, ze zmęczeniem i ze szczęściem. Dziękuję wam więc tu. Jesteśmy bardzo szczęśliwi. Jesteśmy już w domu. W szpitalu byliśmy trochę dłużej. Nie wszystko poszło zgodnie z planem. Może kiedyś wam o tym opowiem. Na razie cieszymy się tym, że jesteśmy razem. Uczymy się siebie w nowym rodzinnym układzie 2+2 – mówiła.

Ze słów Ani można wywnioskować, że Gustaw przyszedł na świat dużo wcześniej, niż wynika z publikacji na Instagramie. Pozostaje cieszyć się, że ostatecznie wszystko dobrze się skończyło i Starmach może w spokoju, już wśród najbliższych, odzyskać siły po porodzie.

W dalszej części relacji świeżo upieczona mama zachwycała się maleńką rączką synka. Mówiła także, że jest tak słodki, że ma ochotę budzić go, kiedy ten zasypia. Powiedziała również, że jej starsza córka, Jagna, jest zachwycona braciszkiem. Obecnie razem spędzają czas w domu, regenerując się i ucząc bycia rodziną z dwojgiem dzieci. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Anna Starmach z synkiem już w domu

Anna Starmach z synkiem już w domu

Anna Starmach z synkiem już w domu

Anna Starmach z synkiem już w domu

Anna Starmach z synkiem już w domu

Anna Starmach z synkiem już w domu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×