Anna Starmach na zdjęciu z dziećmi świętuje 34. urodziny. Nie mogła zrobić sobie piękniejszego prezentu

Anna Starmach

Anna Starmach skończyła 34 lata. Świętuje urodziny, publikując urocze zdjęcie z dziećmi. Jak wyglądają? Co napisała gwiazda TVN?

Anna Starmach jest bardzo popularną kucharką, autorką książek kucharskich i portalu kulinarnego. Rozpoznawalność zdobyła dzięki udziałowi w programie MasterChef, gdzie jest jurorem w wersji dla dorosłych i dla dzieci.

Zaledwie kilka dni temu celebrytka powitała na świecie drugie dziecko. Do Jagny dołączył mały braciszek, który otrzymał piękne imię Gustaw.

Zobacz: Starmach urodziła. Pokazała zdjęcie synka i zdradziła imię. „Mamy go!”

Ania nie ukrywa, że jest bardzo szczęśliwa, chociaż zaniepokoiła fanów, kiedy na pierwszej relacji po powrocie ze szpitala do domu powiedziała:

[…] Pozdrawiamy z łóżka, gdzie chyba spędzimy dziś cały dzień. W dresach, bez fryzury, bez makijażu, ze zmęczeniem i ze szczęściem. Dziękuję wam więc tu. Jesteśmy bardzo szczęśliwi. Jesteśmy już w domu. W szpitalu byliśmy trochę dłużej. Nie wszystko poszło zgodnie z planem. Może kiedyś wam o tym opowiem. Na razie cieszymy się tym, że jesteśmy razem. Uczymy się siebie w nowym rodzinnym układzie 2+2.

Na szczęście wszystko jest już dobrze, a Starmach świętuje swoje urodziny. Synek to chyba najpiękniejszy prezent, jaki mogła sobie zrobić.

Anna Starmach świętuje 34. urodziny. Jak wygląda na zdjęciu z dziećmi?

Anna Starmach skończyła 34. lata. Z okazji swojego święta postanowiła podzielić się z internautami swoim szczęściem. Wyznała, że nie wie, czy jest coś, co mogłoby sprawić, że byłaby bardziej zadowolona, niż jest obecnie.

Na fotografii, którą się podzieliła z internautami, pozuje z Jagną, która zajmuje się układaniem puzzli i maleńkim Guciem, który śpi przytulony do mamy.

Dziś są moje URODZINY! Kończąc 34 lata nie wiem o czym marzyć dmuchając świeczki na torcie. Czego mi trzeba do szczęścia? Chyba tylko tego, żeby to TRWAŁO – napisała.

Pod postem pojawiły się gratulacje i zachwyty. Internauci piszą:

  • Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!
  • Życzę, żeby trwało!
  • Wszystkiego najlepszego! Jaki piękny obrazek!
  • Cudowna rodzinka, zdrowia pani Aniu!
  • Jakie słodziaki! Wszystkiego najlepszego!

Przyłączamy się do życzeń.


Anna Starmach na zdjęciu z dziećmi

Anna Starmach na zdjęciu z dziećmi

Anna Starmach z synkiem już w domu

Anna Starmach z synkiem już w domu

Anna Starmach z synkiem już w domu

Anna Starmach z synkiem już w domu

Komentarze

  • Mirek pisze:

    Ta kobieta ma przerażającą twarz.😑 Wielkie brawa i szacunek za osiągnięcia, ale uśmiech laleczki Chucky…

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×