Ania Starmach chwali się pierwszą fryzurą córki: „Długo na nie czekałyśmy”. Wyczarowały prawdziwe cudo. Jak uroczo!

Anna Starmach

AnAnna Starmachna Starmach

Anna Starmach pochwaliła się nowym zdjęciem córeczki. Jagna doczekała się swojej pierwszej poważnej fryzury. Zobaczcie, jak uroczo wygląda trzylatka. 

Anna Starmach jest jedną z najpopularniejszych gwiazd stacji TVN. Jej kariera w mediach zaczęła się kilka lat temu, gdy zdecydowała się wziąć udział w konkursie kulinarnym organizowanym przez DDTVN. Okazało się, że jej przepisy były najlepsze, a z blogerki szybko stała się jednym z najbardziej znanych nazwisk w show-biznesie. Popularność przyniósł jej udział w takich formatach jak MasterchChef i MasterChef Junior. Od samego początku pełni tam rolę jednego z jurorów.

Ania odbyła staże w renomowanych restauracjach w różnych zakątkach świata. Za sobą ma też roczny kurs w paryskiej szkole kucharskiej Le Cordon Bleu, który ukończyła z wyróżnieniem. Wydała też siedem książek dotyczących kulinariów, cały czas prowadzi własny blog i tworzy kolejne e-booki z przepisami. Od niedawna napięty grafik łączy z macierzyństwem.

Ania Starmach pochwaliła się pierwszą fryzurą córki

Ania oprócz tego, że świetnie radzi sobie w show-biznesie, to znalazła też prawdziwe szczęście w życiu prywatnym. W 2017 wzięła ślub z Piotrem Kuskiem. Małżonkowie wspólnie wychowują dwoje dzieci. W 2018 roku na świecie pojawiła się Jagna, która natychmiast stała się oczkiem w głowie rodziców. W zeszłym roku dołączył do niej młodszy brat, Gustaw, który dopełnił rodzinne szczęście.

Ania często pokazuje w sieci to, jak radzi sobie w roli mamy, a fani szczególnie uwielbiają ją za to, że nie ubarwia instagramowej rzeczywistości. Jej relacje są niezwykle prawdziwe, co cenią jej odbiorcy. Bohaterką wielu z nich jest urocza Jagna i chociaż gwiazda nie pokazuje w sieci jej twarzy, to wiadomo, że trzylatka jest bardzo rezolutna i jak jej mama lubi gotować.

Dzisiaj na Instagramie pojawił się kolejny kadr z Jagną, który jest wyjątkowo uroczy. Mama i córka cieszą się z pierwszej poważnej fryzury, która pojawiła się na głowie dziewczynki. Na ślicznych, blond włosach obserwujemy dwa bardzo długo wyczekiwane warkocze.

I jeszcze zbliżenie na TE WARKOCZE!. Długo na nie czekałyśmy, a wiadomo, że jak się na coś długo czeka, to cieszy podwójnie – napisała.

Trzeba przyznać, że w pierwszej fryzurze, córka Ani Starmach wygląda naprawdę uroczo. Zdjęcie zobaczycie w naszej galerii.


Anna Starmach pokazała fryzurę córki

Anna Starmach pokazała fryzurę córki

Anna Starmach ma wózek marki Cybex

Anna Starmach ma wózek marki Cybex

Anna Starmach na zdjęciu z dziećmi

Anna Starmach na zdjęciu z dziećmi

Komentarze

 • Gość pisze:

  Mama chyba bardziej ucieszona i dumna z warkoczyków córeczki niż sama właścicielka tych blond włosków. No cóż większość mam córeczek chce żeby ich szczęścia wyglądały jak małe księżniczki i nie ma są co dziwić jak kocha się dziecko to chce się dla niego wszystkiego co najlepsze i co najpiękniejsze.

 • Gość pisze:

  Beznadziejna ten sam gatunek co przaśna Kaczorowska

 • Gość pisze:

  A co Pawłowicz ma do Starmach nie rozumiem tego wpisu

 • Gość pisze:

  A co ty tu Kryche wspominasz, my tu o Annie S.piszemy i oceniamy!

 • Gość pisze:

  Wolę „suszenie zębów” Starmach niż zasznurowane usta Pawłowicz, która otwiera je głównie po to, żeby żreć w miejscach do tego nieprzeznaczonych.

 • Gość pisze:

  Ma coś w sobie irytującego ! Rodziny nie oceniam ,rodziny się nie wybiera ,rodzine się ma jedni mają lepszą inni gorszą tak to już jest

 • Gość pisze:

  Nie trawie tej laski wiecznie suszy zęby

  • Hał2Sei pisze:

   W dodatku jest wątpliwej urody, więc trudno ją nazwać „laską”… jakby tego było, że jest ze słynnej krakowskiej rodzinny artystów malarzy (rzekomo Ę i Ą), to jeszcze matka była wiceprezydentką miasta, te ponad 20 lat temu (1998-2002) i skutecznie uniemożliwała znalezienie lokalu w którym mógłby działać Prywatny Teatr Ewy Demarczyk! 😛

   Znalazłem całkiem niedawno fragment jakiegoś wydania Kroniki z 1999, w którym pokazano specjalną sesję krakowskiej Rady Miasta i właśnie tam byli pokazani wściekli współpracownicy i przyjaciele Demarczyk… ://

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×