Szukaj

Ciężarna Anna Starmach jest już tuż przed porodem. To już może jej ostatnie zdjęcie z ogromnym brzuszkiem

Anna Starmach - selfie

Anna Starmach - selfie

Anna Starmach zrobiła selfie z profilu i podzieliła się rozważaniami na temat rozmiarów brzucha i dzidziusia w nim ukrytego. Co napisała i jak wygląda na ostatniej prostej na porodówkę?

Ania Starmach już niedługo zostanie po raz drugi mamą, o czym poinformowała w grudniu 2020 roku. Chętnie publikuje zdjęcia, na których widać rosnący brzuszek i relacjonuje przygotowania do powitania malucha. Płeć dziecka zdradziła w rozmowie z Vivą!. Będzie miała syna.

Synek. Jest pani pierwszą osobą spoza rodziny, której to zdradzam. I mówię to z uśmiechem. […] Tak samo cieszyłabym się, gdyby była druga córka. Nie miałam żadnych preferencji ani przy pierwszym dziecku, ani teraz.

Annę Starmach rozpiera energia, dobrze się czuje, więc nic nie stało na przeszkodzie, żeby kontynuowała zawodowe zobowiązania. Po raz kolejny wspierała młodych kucharzy dziecięcego MasterChefia. Zdjęcia z planu z rosnącym brzuszkiem będą z pewnością wspaniałą pamiątką.

Poród zbliża się wielkimi krokami, więc Ania jest już gotowa. Na najnowszym zdjęciu, być może już ostatnim przed rozwiązaniem, prezentuje spore krągłości.

Anna Starmach na zdjęciu z wielkim brzuszkiem

Ania przygotowała już wyprawkę dla synka, o czym informowała na Instagramie. Ma już wymarzony wózek, oraz wszystkie niezbędne akcesoria. Jest już doświadczoną mamą i dokładnie wie, co może jej się przydać, a co jest raczej zbędne. Spakowała także walizki do szpitala. Pisaliśmy o tym tutaj.

Rozwiązanie zbliża się wielkimi krokami, o czym może świadczyć nie tylko to, że gwiazda jest już gotowa na porodówkę, ale także rozmiar jej brzuszka. Starmach zrobiła sobie zdjęcie z profilu i oddała się rozważaniom na temat tego, jak to jest możliwe, że w tak dużym brzuchu mieści się takie małe dziecko.

Jak dzidziuś się rodzi to jest TAAAAAKI MALUTKI!
a ten brzuszek mamusi jakiś TAAAAKI DUŻY!
.
.
.
#podejrzane #małydzidziuś #dużybrzuch

Rozważania Ani rozbawiły jej fanów. Piszą, że niekoniecznie jej synek będzie malutki i wówczas okaże się, że brzuszek był idealny. Na pytania o termin porodu Starmach nie odpowiedziała, ale internautki są pewne, że to już bardzo blisko.

Zobacz także: Ciężarna Starmach pochwaliła się baby shower: „Było jak w Hollywood”. Pokazała zdjęcia. Jakie śliczne słodkości


Anna Starmach pokazała brzuszek

Anna Starmach pokazała brzuszek

Ania Starmach z mężem

Ania Starmach z mężem

Ania Starmach

Ania Starmach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×