Szukaj

Ciężarna Anna Starmach pokazała swoje zachcianki. Apetyt jej dopisuje

Anna Starmach

Anna Starmach

Anna Starmach pokazała na Instagramie, że apetyt w ciąży jej dopisuje. Pochwaliła się, jak zajada się przysmakiem, na którego widok ślinka pociekła wielu internautom.

Anna Starmach jest w ciąży. Najwyraźniej czuje się świetnie w pierwszych tygodniach, bo na zdjęciach kwitnie, a i apetyt jej dopisuje, czego dowodem jest najnowszy post.

Gwiazda Master Chefa spodziewa się drugiego dziecka, o czym poinformowała swoich fanów na początku grudnia. Opublikowała zdjęcie z mężem i córką oraz zdradziła, że już niedługo pojawi się nowy członek rodziny.

Przyszła mama początkowo sprytnie ukrywała krągłości. Pozowała w szerokich bluzach, a fotografie kadrowała tak, by zbyt wiele nie rzucało się w oczy. Już jednak nie ukrywa rosnącego brzuszka. Niedawno pokazała zdjęcie, na którym czule tuli brzuch. Potem pojawiło się ujęcie w świątecznym nastroju. Wygląda na to, że przyszła mama ma się świetnie. Zdradziła, że bardzo stara się o siebie dbać.

Teraz jak nigdy chcę dbać o siebie i swój organizm, aby potem on znalazł siły na dbanie o małego dzidziusia. Chociaż oczywiście o ile napisać to prosto, o tyle wykonać trudniej. Bo gdy wracam po całym dniu na planie, i marzę tylko o kąpieli i spaniu w domu, wtulają się we mnie małe Jagienkowe rączki i słyszę „mamo cytaj mi cytaj, baw sie ze mną i rób fikolki” Także tak….

O jej dobrym samopoczuciu może świadczyć także najnowszy post. Są jedzeniowe zachcianki. Jakie?

Anna Starmach i jej ciążowe przekąski

Anna Starmach nie przestała pracować. Pojawia się na planie Master Chefa. To właśnie tam powstało najnowsze zdjęcie. Jurorka z apetytem zajada się wspaniale wyglądającą quesadillą.

Jurorka też człowiek.
A jakie są wasze jedzeniowe grzeszki?

Szczere wyznanie ciężarnej Ani Starmach rozbawiło jej fanów. Bez zawahania się zdradzają w komentarzach, na co sobie pozwalają.

  • Odgrzewana pizza na śniadanie, gdy „przypadkiem” zamówi się nam za dużo poprzedniego dnia.
  • Frytki z majonezem.
  • Burgery i pizza.
  • O, uwielbiam tortillę. Wszystko jedno z czym.
  • Ja uwielbiam robić Sandwich z tych placków do wrapsów. Z serem ,szynka i cebulą najlepsze – piszą.

Post Anny musiał nieźle wszystkim wyostrzyć apetyty. Zakładamy, że wielu jej obserwatorów ruszyło w stronę lodówki…


Ana Starmach i jej

Ana Starmach i jej "jedzeniowe grzeszki"

Ania Starmach piecze z córką pierniki

Ania Starmach piecze z córką pierniki

Anna Starmach pokazała brzuszek

Anna Starmach pokazała brzuszek

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×