Anna Skura zdradza kulisy rozwodu z byłym mężem: „Robi się pomału serial brazylijski”. Nowa dziewczyna jej eks jest z nią bardzo blisko

Anna Skura

Anna Skura

Anna Skura zdobyła się na szczerość. Rok czekała, aby podzielić się tym ze swoimi fanami. Opowiedziała o kulisach rozwodu z byłym mężem. Jest jednak coś jeszcze.

Anna Skura zdobyła popularność za sprawą bloga. W idealnym momencie zadebiutowała również w świecie Instagrama. Regularnie podróżuje po przeróżnych zakątkach świata, czym dzieli się ze swoimi fanami. Jej profil obserwuje ponad 400 tysięcy osób. Do jej sukcesu przyczynił się również udział w trzeciej edycji reality-show Agent – Gwiazdy. Od tamtego momentu zainteresowanie jej osobą było jeszcze większe.

Stale powiększające się zasięgi postanowiła wykorzystać do zrobienia z własnego nazwiska marki. Otworzyła bowiem sklep internetowy, w którego asortymencie znajduje się odzież, obuwie, meble domowe, a nawet kosmetyki.

Anna Skura zdradź kulisy rozwodu z Markiem

Gwiazda stara się łączyć karierę z życiem prywatnym. Przez pięć lat była żoną Marka Warmuza. Owocem ich miłości jest 3-letnia Melody. Niestety ich uczucie wygasło i rok temu postanowili rozwiązać małżeństwo. Każde z nich poszło w swoją stronę i układa sobie życie u boku nowych wybranków. Anna związała się Dawidem Piątkowskim, natomiast Marek z modelką Yusi. Mimo to fani wciąż są ciekawi powodu ich rozwodu.

Skura udostępniła w relacji na Instagramie okienko, w którym obserwatorzy mogli zadawać jej pytania. Wśród nich znalazło się również takie, które dotyczyło rozpadu ich małżeństwa. Influencerka postanowiła raz na zawsze wyjaśnić sprawę:

Nasz związek nam służył, był fantastyczną przygodą na dany okres w naszym życiu i na tamtym etapie życia było super. I warto takie rzeczy rozumieć i akceptować, że czasem tak się dzieje między dwojgiem ludzi, że ich drogi się rozchodzą, więcej rzeczy zaczyna dzielić niż łączyć. Każda ze stron się męczy, można sobie pomóc i iść na terapie (my z tego korzystaliśmy), ale to nie zawsze wystarczy. Dla nas obojga życie jest za krótkie, by marnować je na coś, co nie daje nam szczęścia, w jakiś sposób nam nie służy. Mamy dalej siebie, tylko w innej formie. Chcemy być przyjaciółmi i cały czas nad tym pracujemy, raz wychodzi lepiej raz gorzej. Cały czas szukam cierpliwości w sobie do tego wariata. Ale trzymam bardzo za niego kciuki, lubie jego dziewczynę, a on mojego chłopaka. Ale z tego robi się po mału serial brazylijski.

W kolejnej relacji udostępniła kilka pytań. Wszystkie z nich dotyczyły pytań o nową dziewczynę jej byłego męża, co Anna skomentowała następująca:

Tak mi się podoba ta telenowela brazylijska, że aż sama czekam na kolejne odcinki – ironizowała.

Nowa dziewczyna Marka jest twarzą firmy Anny

Okazało się, że Yusi współpracuje z Anią na co dzień. Dziewczyna jest twarzą jej firmy. Kobiety pracowały właśnie nad nową kampanią reklamową:

No więc uwaga, żalu do Mareczka nie mam. A nawet mu i Yusi bardzo dziękuje, że się na to zgodzili. Bo mam świadomość, że dla niektórych to może być za wiele. Yusi to dziewczyna Marka, gdy ją zobaczyłam, od razu zapytałam, czy mogłaby zostać naszą modelką! No słuchajcie ludzie kochani, kto by nie wziął na sesje takiej pięknej dziewczyny? Ja tam kuje żelazo, póki gorące. Osobiście nie mogę się napatrzeć.

Co uważacie o tego typu relacji?


Anna Skura ujawnia kulisy rozwodu

Anna Skura ujawnia kulisy rozwodu

Anna Skura ujawnia kulisy rozwodu

Anna Skura ujawnia kulisy rozwodu

Anna Skura ujawnia kulisy rozwodu

Anna Skura ujawnia kulisy rozwodu

Komentarze

  • Gość pisze:

    Jakie szczęście że ja mam mądrą córkę , dzięki Ci Boże. Nie wiem co bym zrobiła jakby wyrosła na tskà Skurę.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×