Szukaj

Anna Skura pokazała swoje nieidealne ciało po porodzie: „Boże jaką ja mam tremę!”. Już za samą odwagę należą się jej brawa!

Anna Skura pokazała swoją sylwetkę po porodzie. Jak zmieniało się jej ciało przez ostatni rok? Odważna fotografia blogerki to piękny ukłon w stronę młodych mam.

Anna Skura po porodzie

Anna Skura w ubiegłym roku została mamą. Gwiazda Instagrama i uczestniczka programu Agent Gwiazdy urodziła córkę, która otrzymała oryginalne imiona Melody Imaan. W chwili, w której dziewczynka przyszła na świat, nie tylko życie popularnej inluencerki zmieniło się o 180 stopni, ale także jej wygląd.

Autorka bloga What Anna wears na swoim profilu w serwisie społecznościowym opublikowała bardzo odważne zdjęcie. Ponad 340 tysięcy followersów ma okazję podziwiać, jak ich ulubienica wyglądała trzy miesiące po porodzie. Dla kontrastu Skura pochwaliła się swoją obecną fotografią, którą potwierdziła, że udało się jej wrócić do formy:

Boże jaką ja mam tremę! Nigdy bym nie przypuszczała,że kiedyś wrzucę tu takie zdjęcie! Myślałam, że nawet jeśli po ciąży nie będę miała płaskiego brzucha, to schowam się w kącie na siłowni i zostanę tam dopóki nie wrócę do formy!

Anna nie zrezygnowała z walki o wymarzoną sylwetkę, do czego swoim wpisem zachęca także inne świeżo upieczone mamy:

Byłam zdziwiona, że po porodzie po tyg nie miałam płaskiego brzucha, a powrót zajął wiele miesięcy! Nie odpuszczałam. Byłam cierpliwa i systematyczna. Okazało się, że nie mogę od razu wskoczyć na bieżnię, nie mogę robić ćwiczeń, które robiłam wcześniej, bo mogą zaszkodzić. Ciało po ciąży było osłabione i ledwo robiłam najprostsze ćwiczenia – zdradziła.

Odwaga Anny zasługuje na gromkie brawa! Piękny gest!

View this post on Instagram

Boże jaką ja mam tremę!Nigdy bym nie przypuszczała,że kiedyś wrzucę tu takie zdjęcie! myślałam,że nawet jeśli po ciąży,nie będę miała płaskiego brzucha to schowam się w kącie na siłowni i zostanę tam dopóki nie wrócę do formy!????Na pewno nie pokażę się światu.To było głupie,wiem!Dopiero,gdy pierwszy raz w życiu utraciłam tyle swojej sprawności zobaczyłam,że powrót nie jest taki prosty????Wiem, że takich kobiet jak ja,jest więcej???????? Zawsze byłam aktywna,ale okazało się,że nie tylko to,ale i geny mają wpływ na to kiedy wrócimy do „formy”.Byłam zdziwiona,że po porodzie po tyg nie miałam płaskiego brzucha,a powrót zajął wiele miesięcy!Nie odpuszczałam.Byłam cierpliwa i systematyczna.Okazało się,że nie mogę od razu wskoczyć na bieżnię,nie mogę robić ćwiczeń,które robiłam wcześniej,bo mogą zaszkodzić.Ciało po ciąży,było osłabione i ledwo robiłam najprostsze ćw.Ale wtedy nie wiedziałam co mogę robić i gdzie tego szukać.Wy swoimi prośbami zainspirowałyście mnie do stworzenia tego videobooka????Teraz przekazuje Wam moje doświadczenie w oparciu o wiedzę mojego trenera Darka Zielińskiego,z którym opracowaliśmy ten materiał.To propozycja unikalnych treningów, które pozwolą wrócić do formy sprzed ciąży lub po długiej przerwie.Videobook to ok12 ćwiczeń + karta treningów,która będzie Twoim sumieniem Bo wiesz…jeśli nic nie zmienisz, nic się nie zmieni.Pokażę Ci od jakich ćwiczeń zaczęłam,które przyniosły największe efekty i jak je poprawnie robić.To poradnik nie tylko dla mam, ale też dla kobiet, które chcą pracować nad sylwetką a nie wiedzą od czego zacząć.są dokładnie wytłumaczone,by można je samodzielnie wykonywać w domu bez użycia przyrządów.Nie bój się,że są „łatwe”, systematycznie robione naprawdę przyniosą efekty! …. KUP VIDEOBOOKA tutaj lub link w bio. https://whatannawears.com/sklep/ • Cena przez pierwsze 2 tyg.- w promocyjnej cenie 49,90 (potem będzie 59,90)to tak naprawdę cena za 20 min treningu z trenerem, a dostęp masz na zawsze! Plus hit! ćw.na garbienie się i karta treningow! •Teraz Przez 2 tyg można zamówić też preorder drugiego videoBooka w pakiecie z pierwszym w specjalnej cenie 79,90.to kontynuacja ćw, ale już w bardziej zaawansowanej formie.

A post shared by Anna Skura | Travel & BALI ???? (@whatannawears) on

Zobacz: Metamorfoza Meghan Markle. Miesiąc po porodzie nie ma już ani śladu! Wiemy, jak tego dokonała!

Zobacz: Marina Łuczenko pokazała się w bikini rok po porodzie! Jej forma jest imponująca! Co za brzuch!

Zobacz: Piękna Edyta Pazura rok po porodzie chwali się gołym wyrzeźbionym brzuchem! Celebrytka motywuje Polki do działania prawie jak Anna Lewandowska!


Anna Skura pokazała brzuch po porodzie

Anna Skura pokazała brzuch po porodzie

Jak zmieniła się Anna Skura po porodzie?

Jak zmieniła się Anna Skura po porodzie?

Anna Skura

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×