Szukaj

Wszystkie portale piszą dziś o urodzinach córki polskiej blogerki! Nawet Klara Lewandowska nie miała tak luksusowego przyjęcia!

Anna Skura od ponad roku jest mamą. Blogerka zorganizowała więc przyjęcie urodzinowe dla swojej córki, czym pochwaliła się w sieci. Zobacz, co się na nim wydarzyło. 
Anna Skura - urodziny córki

Anna Skura - urodziny córki

Anna Skura w zeszłym roku została mamą. Blogerka przywitała na świecie Melody Iman, która jest owocem miłości gwiazdy i Marka Warmuza. Dziewczynka od samego początku jest oczkiem w głowie rodziców. Regularnie podróżuje, a także nosi ubrania od topowych projektantów.

Nic więc dziwnego, że z okazji pierwszych urodzin rodzice przygotowali jej niezapomniane przyjęcie urodzinowe, którym w sieci pochwaliła się mama dziewczynki. Dzięki nagraniom, które udostępniła na swoim Instastory wiadomo, że zorganizowano garden party w stylu boho, które wydawało się być bardziej luksusowe niż ostatnie przyjęcie Klary Lewandowskiej.

Nie zabrakło dekoracji, w których sporą rolę odgrywały balony, a także poduszki i miejsca zabaw dla dzieci. Pojawiły się oczywiście smakołyki, wśród których prym wiodły różowe babeczki. Skoro urodziny, nie mogło więc zabraknąć wystrzałowego tortu i suto zastawionego stołu.

Na przyjęciu pojawili się znakomici goście, wśród których warto wspomnieć m.in. Natalię Siwiec z córeczką Mią. Solenizantka otrzymała mnóstwo prezentów – pluszaków, zabawek, a także ubrań, wśród których warto wymienić kurtkę z podobizną dziewczynki.

Zdjęcia w galerii.

 

Zobacz: Anna Skura pokazała swoje nieidealne ciało po porodzie: „Boże jaką ja mam tremę!”. Już za samą odwagę należą się jej brawa!

Zobacz: Anna Skura jest w ciąży! Pochwaliła się prześlicznym zdjęciem brzuszka. Nieźle się już zaokrąglił! „Rośnijcie zdrowo!”

Zobacz: Polska gwiazda pokazała brzuch po porodzie i bliznę po cesarskim cięciu: „Nigdy nie przypuszczałam, że kiedyś wrzucę takie zdjęcie”


Anna Skura i Melody Iman - 1 urodziny Melody Iman

Anna Skura i Melody Iman - 1 urodziny Melody Iman

Anna Skura z rodziną - 1 urodziny Melody Iman

Anna Skura z rodziną - 1 urodziny Melody Iman

Natalia Siwiec z córką wśród gości - 1 urodziny Melody Iman

Natalia Siwiec z córką wśród gości - 1 urodziny Melody Iman

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×