Nie żyje ojciec gwiazdy hitu TVN: „Dziś nasz świat się zatrzymał”. Zdjęcie ze szpitala wyciska łzy

Martyna Skura żegna ojca

Martyna Skura żegna ojca

W życiu bohaterki hitu TVN nastał ogromny smutek. Gwiazda właśnie pożegnała ojca. Udostępniła zdjęcia i relację, która mówi wszystko. 

Anna Skura to znana blogerka prowadząca na Instagramie swój profil What Anna Wears. Dała się poznać szerszej publiczności dzięki udziałowi w Agent – Gwiazdy 3. W ekspresowym tempie podbiła serca wszystkich widzów i zebrała spore grono fanów. Aktualnie obserwuje ją 370 tysięcy internautów, którzy bacznie obserwują jej każdy krok.

Teraz solidaryzują się z Anną, która przeżywa bardzo trudne chwile. Właśnie straciła ukochanego ojca. Na jej InstaStories możemy przeczytać poruszający wpis, który chwyta za serce. Jej siostra bliźniaczka Martyna udostępniła piękne zdjęcie i wiersz.

Nie żyje ojciec Anny Skury. Poruszający wpis

Blogerka na swoim profilu opublikowała zdjęcie, które zostało wykonane 23 czerwca w Dzień Ojca. Widzimy ją czuwającą przy szpitalnym łóżku taty. Bardzo wierzyła w to, że wyzdrowieje, jednak tak się nie stało. Anna Skura straciła bardzo bliską osobę. Jej ojciec zmarł, a w jej życiu nastał ogromny smutek.

W udostępnionym poście gwiazda podziękowała fanom za troskę i przyznała, że ostatnie dni były dla niej niczym najgorszy sen. Słowa, jakie możemy przeczytać na InstaStories, poruszą każdego.

Dziękuję wam za troskę, którą obdarzyliście mnie przez ostatnie dni. Wiem, że jesteśmy już na tyle blisko, że wy wiecie, kiedy jest coś nie tak… Dni, które były dla nas jak najgorszy na świecie sen. Przez ostatnie dni czułam się, jak w tych wszystkich szpitalnych filmach, wiedząc dokładnie, co zaraz powie doktor, gdy mówi „proszę usiąść, albo, że nie ma dobrych wiadomości”. Wiedziałam z filmów, co oznacza, gdy spuszcza głowę… Choć nigdy, przenigdy nie sądziłam, że ja będę uczestniczyć w tym filmie i że doktor nie będzie aktorem. Dziś nasz świat się zatrzymał – napisała blogerka.

View this post on Instagram

“Nowy rozdział życia przywitał nas chłodnymi objęciami.. Dał nam zupełnie nieznanego bólu, płaczu,zwątpień, protestów, niedowierzania…Wspomnień, których wcale mieć nie chcemy. Próbujemy ułożyć w głowie tą nową rzeczywistość , choć nie bardzo wiemy jak to zrobić. Ale też wcale tego nie chcemy wiedzieć”. . Tatusiu wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Taty, tak bardzo Cię kochamy i prosimy wróć do nas ❤️❤️❤️“ … Takie życzenia napisałam kilka dni temu Tatusiowi i to zdjęcie zrobiła mi Martynka w Dniu Taty???????? Tak bardzo wtedy w te życzenia wierzyłam… do dzisiaj. Nie potrafię nic więcej napisać.Nie potrafię i nie chce być silna. . #KochamCieTato @lifein20kg ❤️

A post shared by Anna Skura | Travel & BALI (@whatannawears) on

W komentarzach fani toną w łzach i kierują słowa wsparcia.

  • Przykro mi kochana. Przytulam mocno.
  • Trzymaj się moja Perełko mocno. Bardzo mi przykro i ślę moc miłości.
  • Ojej… Przykro mi bardzo…
  • Wyrazy współczucia.

Anna przyznał, że nie potrafi być teraz silna. Wręcz nie chce. Na szczęście ma wsparcie w bliskiej osobie. To jej siostra bliźniaczka Martyna wspiera ją w trudnych chwilach. Na jej Instagramie także pojawił się żałobny post. Dodała czarno-białe zdjęcie dłoni oraz bardzo wzruszający wiersz w języku angielskim.

Anna dodała pod nim komentarz.

Tatuś – napsiała. Dołączając emotikony serduszek.

Celebrytka nie podała przyczyny śmierci ojca. Wraz z całą redakcją składamy najszczersze kondolencje.


Martyna Skura pożegnała ojca

Martyna Skura pożegnała ojca

Anna Skura pożegnała ojca

Anna Skura pożegnała ojca

Anna Skura straciła ojca

Anna Skura straciła ojca

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×