Szukaj

Polska gwiazda pokazała brzuch po porodzie i bliznę po cesarskim cięciu: „Nigdy nie przypuszczałam, że kiedyś wrzucę takie zdjęcie”

Anna Skura i jej ukochany mąż, Marek Warmus, prawie rok temu zostali rodzicami. Teraz Influencerka i podróżniczka z wielką tremą pokazała, jak wyglądał jej brzuch 3 miesiące po porodzie.

Anna Skura pokazała bliznę po porodzie

Niespełna kilka lat temu Anna Skura była zwykłym etatowym pracownikiem w jednej z warszawskich firm. Szybka kalkulacja w jej głowie i wyciągnięcie trafnych wniosków pozwoliło jej w kilka miesięcy rozpocząć przygodę z mediami społecznościowymi. Dziś prowadzi świetnie prosperującego bloga o tematyce podróżniczej, kulinarnej i modowej, przemierzając cały świat i zasypując swoich fanów relacjami na Instagramie.

Każde zdjęcie, które „Whatannawears” jest dopracowane w nawet najdrobniejszych szczegółach. Dziś Anna Skura zszokowała swoich fanów pokazując swoje „niedoskonałości” po tym, jak przez 9 miesięcy nosiła w brzuszku maleństwo. Jak się później okazało post został opublikowany specjalnie i niesie za sobą wartościowy przekaz!

Mama postanowiła pomóc innym mamom! To piękny przykład kobiecej solidarności

Post miał pokazać wszystkim, świeżo upieczonym mamom kolejne „dziecko” blogerki. Otóż Ania wraz ze swoim kolegą – Dariuszem Zielińskim nagrali wideobook z ćwiczeniami. Ta produkcja dedykowana jest do wszystkich Pań, które chcą wrócić do formy sprzed ciąży.

Boże, jaką ja mam tremę! Nigdy bym nie przypuszczała, że kiedyś wrzucę tu takie zdjęcie! Myślałam, że nawet jeśli po ciąży nie będę miała płaskiego brzucha to schowam się w kącie na siłowni i zostanę tam dopóki nie wrócę do formy! Na pewno nie pokażę się światu.To było głupie, wiem! Dopiero, gdy pierwszy raz w życiu utraciłam tyle swojej sprawności, zobaczyłam, że powrót nie jest taki prosty – wyznała Anna Skura

Teraz przekazuję Wam moje doświadczenie w oparciu o wiedzę mojego trenera Darka Zielińskiego, z którym opracowaliśmy ten materiał. To propozycja unikalnych treningów, które pozwolą wrócić do formy sprzed ciąży lub po długiej przerwie – wyznała na swoim Instagramie

Od razu pojawiła się lawina komentarzy, które są chyba najlepszą nagroda na trud włożony w powrót do formy oraz unikatowy system ćwiczeń przeznaczony dla kobiet. Nic w tym dziwnego, że komentarzy było tak wiele, ponieważ Anię na Instagramie obserwuje ponad 350 tysięcy fanów

View this post on Instagram

Boże jaką ja mam tremę!Nigdy bym nie przypuszczała,że kiedyś wrzucę tu takie zdjęcie! myślałam,że nawet jeśli po ciąży,nie będę miała płaskiego brzucha to schowam się w kącie na siłowni i zostanę tam dopóki nie wrócę do formy!????Na pewno nie pokażę się światu.To było głupie,wiem!Dopiero,gdy pierwszy raz w życiu utraciłam tyle swojej sprawności zobaczyłam,że powrót nie jest taki prosty????Wiem, że takich kobiet jak ja,jest więcej???????? Zawsze byłam aktywna,ale okazało się,że nie tylko to,ale i geny mają wpływ na to kiedy wrócimy do „formy”.Byłam zdziwiona,że po porodzie po tyg nie miałam płaskiego brzucha,a powrót zajął wiele miesięcy!Nie odpuszczałam.Byłam cierpliwa i systematyczna.Okazało się,że nie mogę od razu wskoczyć na bieżnię,nie mogę robić ćwiczeń,które robiłam wcześniej,bo mogą zaszkodzić.Ciało po ciąży,było osłabione i ledwo robiłam najprostsze ćw.Ale wtedy nie wiedziałam co mogę robić i gdzie tego szukać.Wy swoimi prośbami zainspirowałyście mnie do stworzenia tego videobooka????Teraz przekazuje Wam moje doświadczenie w oparciu o wiedzę mojego trenera Darka Zielińskiego,z którym opracowaliśmy ten materiał.To propozycja unikalnych treningów, które pozwolą wrócić do formy sprzed ciąży lub po długiej przerwie.Videobook to ok12 ćwiczeń + karta treningów,która będzie Twoim sumieniem Bo wiesz…jeśli nic nie zmienisz, nic się nie zmieni.Pokażę Ci od jakich ćwiczeń zaczęłam,które przyniosły największe efekty i jak je poprawnie robić.To poradnik nie tylko dla mam, ale też dla kobiet, które chcą pracować nad sylwetką a nie wiedzą od czego zacząć.są dokładnie wytłumaczone,by można je samodzielnie wykonywać w domu bez użycia przyrządów.Nie bój się,że są „łatwe”, systematycznie robione naprawdę przyniosą efekty! …. KUP VIDEOBOOKA tutaj lub link w bio. https://whatannawears.com/sklep/ • Cena przez pierwsze 2 tyg.- w promocyjnej cenie 49,90 (potem będzie 59,90)to tak naprawdę cena za 20 min treningu z trenerem, a dostęp masz na zawsze! Plus hit! ćw.na garbienie się i karta treningow! •Teraz Przez 2 tyg można zamówić też preorder drugiego videoBooka w pakiecie z pierwszym w specjalnej cenie 79,90.to kontynuacja ćw, ale już w bardziej zaawansowanej formie.

A post shared by Anna Skura | Travel & BALI ???? (@whatannawears) on

Zobacz: Metamorfoza Meghan Markle. Miesiąc po porodzie nie ma już ani śladu! Wiemy, jak tego dokonała!

Zobacz: Marina Łuczenko pokazała się w bikini rok po porodzie! Jej forma jest imponująca! Co za brzuch!

Zobacz: Piękna Edyta Pazura rok po porodzie chwali się gołym wyrzeźbionym brzuchem! Celebrytka motywuje Polki do działania prawie jak Anna Lewandowska!


Anna Skura - Instagram

Anna Skura - Instagram

Anna Skura i Julia Wieniawa

Anna Skura i Julia Wieniawa ćwiczą jogę

Anna Skura - Instagram

Anna Skura - Instagram

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×