Szukaj

Jarosław Bieniuk na WOŚP przekazał wzruszającą pamiątkę po Annie Przybylskiej!

Anna Przybylska wośp2019

Zdjęcie Anny Przybylskiej z dziećmi na WOŚP 2019

Jarosław Bieniuk na WOŚP 2019 przekazał pamiątkę po Annie Przybylskiej. Co trafiło do sztabu Jurka Owsiaka? Gdzie można licytować zdjęcie aktorki z dziećmi: Jasiem, Szymonem i Oliwią? Sprawdź szczegóły.

Już 13 stycznia odbędzie się kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zorganizowany przez sztaby fundacji Jurka Owsiaka w całej Polsce. Tradycyjnie fundację można wspierać kupując czerwone serduszka i wrzucając datki do puszek, ale nie tylko. Gwiazdy i celebryci również dokładają swoje “cegiełki”, przekazując na aukcje WOŚP 2019 specjalne przedmioty. Oferowane są fanty, spotkania, wyjazdy – do wyboru do koloru. Jarosław Bieniuk postanowił w tym roku przekazać specjalną pamiątkę po Annie Przybylskiej.

Co trafiło na aukcję? Na swoim Instagramie Jarosław udostępnił oprawione w ramkę zdjęcie zmarłej ukochanej, która pozowała do fotografii z dziećmi. To kadr ze słynnej sesji zdjęciowej dla Vivy, w której Anna wzięła udział z Oliwią Bieniuk oraz synami, Szymonem i Jasiem. To jednak nie koniec niespodzianki. Fan, któremu uda się wylicytować niezwykłą pamiątkę (tu możecie o nią zawalczyć) nie tylko otrzyma zdjęcie, ale również spotka się z całą rodziną pięknej aktorki, która przekaże mu wylicytowane zdjęcie.

To niezwykły gest ze strony Bieniuka i jego dzieci, a dla fanów niesamowita gratka.

Też się wzruszyliście?

❤️ Oliwia, Szymon, Jaś i Jarek zdecydowali się przekazać na aukcję #WOŚP wyjątkową pamiątkę. Szczegóły pod poniższym linkiem ????????https://aukcje.wosp.org.pl/zdjecie-ani-przybylskiej-z-dziecmi-i8797882

Opublikowany przez Anna Przybylska Sobota, 12 stycznia 2019

Kinga Rusin walczy o życie polskich dzików! Gwiazda przekaże na WOŚP pokaźną kwotę, ale jest warunek!

Nikt tego nie przebije! Dawid Podsiadło przekazał na WOŚP najbardziej wypasiony prezent!

Największe gwiazdy wspierają WOŚP! Co przekazały na licytacje? Wybraliśmy najciekawsze aukcje!


Chciałbyś/-łabyś zobaczyć film o Anie Przybylskiej?

×