Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Nowa fryzura to tylko miły akcent. Małgorzata Rozenek do fryzjera ubrała się jak na pokaz mody! Jej buty to istny kosmos!
Nowa fryzura to tylko miły akcent. Małgorzata Rozenek do fryzjera ubrała się jak na pokaz mody! Jej buty to istny kosmos!

Nowa fryzura to tylko miły akcent. Małgorzata Rozenek do fryzjera ubrała...

Nowa fryzura to tylko miły akcent. Małgorzata Rozenek...

Angelina Jolie nie będzie zadowolona. Wydało się, co Brad Pitt mówi na jej temat dzieciom
Angelina Jolie nie będzie zadowolona. Wydało się, co Brad Pitt mówi na jej temat dzieciom

Angelina Jolie nie będzie zadowolona. Wydało się, co Brad Pitt mówi...

Angelina Jolie nie będzie zadowolona. Wydało się, co...

To nie jest żart. Agnieszka Chylińska zrobiła sobie wielki tatuaż na głowie! Nie da się go nie zauważyć
To nie jest żart. Agnieszka Chylińska zrobiła sobie wielki tatuaż na głowie! Nie da się go nie zauważyć

To nie jest żart. Agnieszka Chylińska zrobiła sobie wielki tatuaż na...

To nie jest żart. Agnieszka Chylińska zrobiła sobie...

Dziś poniedziałek, 18.06.2018

To już czwarte święta bez Anny Przybylskiej. Piękna aktorka obchodziłaby dziś 39 urodziny

anna-przybylska


Anna Przybylska skończyłaby dziś 39 lat

26 grudnia 1978  roku w Gdyni, dokładnie 39 lat temu przyszła na świat Anna Przybylska – uważana za jedną z najzdolniejszych aktorek swoich czasów, niezwykła piękność o złotym sercu. W tym roku obchodziliśmy już czwarte święta Bożego Narodzenia bez uwielbianej przez publiczność Ani. Gwiazda zmarła 5 października 2014 roku w swoim domu w Gdyni, pozostawiając po sobie pogrążoną w żalu rodzinę i zrozpaczonych fanów.

Przez długi czas trudno było uwierzyć, że aktorki nie ma już z nami. Raka trzustki, którego zdiagnozowano u niej w 2013 roku wykryto wcześnie, gwiazda poddała się operacji wycięcia guza, leczyła się również w Szwajcarii i, jak wspomina jej rodzina, do końca zachowywała pogodę ducha. Wszyscy wierzyli, że uda jej się przezwyciężyć chorobę, niestety, nawet jej niesamowity upór i szczera wiara w to, że będzie lepiej, nie pomogły w zwalczeniu nowotworu. Pochowano ją na cmentarzu przy parafii pod wezwaniem Św. Michała Archanioła w Gdyni, w grobie ojca. Miała zaledwie 36 lat i osierociła trójkę dzieci: Oliwię, Szymona i Jana.

Jak wspominają ją bliscy? Katarzyna Bujakiewicz, z którą gwiazda była bardzo zżyta, dopiero niedawno postanowiła wypowiedzieć się na temat utraconej przyjaciółki:

Ona niczego nie udawała. Była taka sama dla ludzi w takich kontaktach codziennych jak i dla najbliższych. Ania była prawdziwa, była uśmiechnięta i radosna, pełna dużej energii i to nas do siebie zbliżyło. Ona nigdy nic nie udawała i zawsze była sobą, dlatego taką jaką ją znamy z ekranu i wystąpień medialnych, taka była na co dzień – wyznała w rozmowie z Jastrząb Post

Ania bez wątpienia zostawiła po sobie ślad. którego nie zdoła zatrzeć czas. Choć los zabrał ją przedwcześnie, w sercach fanów i rodziny zawsze pozostanie tą samą, uśmiechniętą i niezwykle piękną osobą o wspaniałym wnętrzu.

Katarzyna Bujakiewicz łamiącym głosem wspomina Annę Przybylską. Dopiero po trzech latach od śmierci Ani po raz pierwszy zabrała głos… [WIDEO]

To już oficjalne! Wiemy kto zagra Annę Przybylską! Ta informacja może zwalić was z nóg!

Nikt nie spodziewał się takiego wyznania! Jarosław Bieniuk zdradził, czego żałuje w swoim związku z Anną Przybylską. Nie powiedział jej jednego…

 

Chcesz żeby powstał film o Annie Przybylskiej?Komentarzy: 1


Asia | 27 grudnia 2017, 09:02

To prawda Aniu… tęsknimy!


Dodaj komentarz
×