Siostra Anny Przybylskiej w przejmującym wywiadzie: „Popełniliśmy błąd przy leczeniu”

Ania Przybylska, siostra Agnieszka Kubera zdjęcia

Ania Przybylska, siostra Agnieszka Kubera zdjęcia

Siostra Anny Przybylskiej – wywiad w Uroda Życia

W październiku miną już 3 lata od tragicznej śmierci Anny Przybylskiej. Do dziś rodzina, jak i fani aktorki nie mogą pogodzić się z jej przedwczesnym odejściem. Miała zaledwie 35 lat. Ludzie z otoczenia Ani bardzo często udzielają wywiadów, mówiąc o tym jak wspaniałą i wyjątkową osobą była Przybylska.

Siostra Anny Przybylskiej zdradza kolejne tajemnice z życia aktorki! Związek z Jarosławem Bieniukiem nie był idealny?

Po raz pierwszy od tego tragicznego wydarzenia głos zabrała siostra Anny, Agnieszka Kubera. We wzruszającym wywiadzie dla Urody życia zdradziła wiele szczegółów dotyczących przebiegu choroby.

Ona obsesyjnie drążyła temat, co mnie doprowadzało do szału. Mówię: „Anka, ja nie pracuję w tym zawodzie od dzisiaj. Na niektóre choroby naprawdę trzeba sobie zasłużyć”. „Naprawdę coś mi jest”. „Ale boli cię?”. „No nie”. „Jesteś po prostu za chuda…”. Ale ona tak szukała, aż znalazła – powiedziała Agnieszka.

Choć prawdziwy horror rozpoczął się dopiero na stole operacyjnym:

Po operacji lekarz powiedział: „Mam dwie wiadomości. Jedna jest taka, że zmiana została całkowicie wycięta, z marginesem, a druga – że wnioskując z koloru, kształtu i konsystencji, nie jest to zmiana łagodna”. Nikt się nie spodziewał, że to będzie rak, najwyżej coś, co można przeleczyć na przykład hormonami. Jeszcze do niej mówię: „Anka, jak ty z pięć kilo przytyjesz, to nikt tego nawet nie zauważy”. Przeliczyliśmy się. – wyznała ze smutkiem siostra Ani.

Rak trzustki jest wciąż najniebezpieczniejszym rodzajem nowotworu. Statystycznie pacjenci po diagnozie żyją około 18 miesięcy:

Kiedyś Anka powiedziała, a jeszcze nie była tak strasznie wymęczona chorobą: „Przychodzi taki moment, kiedy pacjent chce umrzeć, a i rodzina chce, żeby odszedł”. Pamiętam to jak dziś. Siedziała w kuchni przy stole i piła herbatę ze swoją agentką Gosią. Jarek karmił Jasia, a ja, połykając łzy, nakładałam coś na talerz. – wyznała siostra aktorki

Anna Przybylska już będąc gwiazdą dorabiała sobie jako… O tym sekretnym epizodzie mało kto wiedział!

Agnieszka Kubera zdradziła, że objawy choroby pojawiły się znacznie wcześniej. Niestety były przez wszystkich ignorowane.

Myślę, że objawy były wiele lat wcześniej. Jednym z nich, jak się później dowiedzieliśmy, jest depresja. My teraz jesteśmy tacy mądrzy. Ania była bardzo szczupła. Miała ciągle rozpięte spodnie, bo ją coś gniotło, uwierało. Trzy lata przed rozpoznaniem strasznie schudła. „Anka, nie przesadzasz z tym spinningiem?”. Ona potrafiła ćwiczyć rano i wieczorem. Mówiłam: „To jest chore. Dziecko, ty w  ciuchy córki zaraz się zmieścisz”. Lubiła jeść, ale zawsze to odchorowała. To poleżała sobie na prawym boku, to na lewym… – powiedziała Agnieszka. 

Siostra Anny Przybylskiej przyznała, że choroba Ani była dla niej prawdziwą szkołą życia. Chciała pomóc i zrobić tak dużo, lecz nie miała mocy sprawczej by wyleczyć Przybylską:

Niezłą szkołą życia. I niemocy. Patrzyłam, jak cierpi. Wiedziałam, że z tego nie wyjdzie. – zdradziła Agnieszka Kubera

Przypomnijmy, że trzecia rocznica śmierci Anny Przybylskiej przypada dokładnie na 5 października 2014. Aktorka została pochowana w Gdyni, w grobie swojego ojca.

Anna Przybylska pracowała dla Zenka Martyniuka! Pokazał unikatowe zdjęcie sprzed 20 lat! Tak wyglądała zanim została gwiazdą kina

Co się stało z ustami Oliwii Bieniuk? Tak dużych jeszcze nie miała! Jarosław żartuje, że użądliła ją osa! A ona na to…

Agnieszka Kubera - siostra Anny Przybylskiej

Agnieszka Kubera – siostra Anny Przybylskiej

Agnieszka Kubera - wywiad o Annie Przybylskiej

Agnieszka Kubera – wywiad o Annie Przybylskiej

Anna Przybylska wyśmiana podczas roastu Popka

Anna Przybylska


Agnieszka Kubera - siostra Anny Przybylskiej

Agnieszka Kubera - siostra Anny Przybylskiej

Agnieszka Kubera - wywiad o Annie Przybylskiej

Agnieszka Kubera - wywiad o Annie Przybylskiej

Agnieszka Kubera wspomina Annę Przybylską

Agnieszka Kubera wspomina Annę Przybylską

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×