Rodzina Ani Przybylskiej odtworzyła kultowe zdjęcie aktorki, które trafiło na mural. Jest Jarek, dzieci, jej mama i siostra!

Zdjęcie (1) Rodzina Ani Przybylskiej odtworzyła kultowe zdjęcie aktorki, które trafiło na mural. Jest Jarek, dzieci, jej mama i siostra!

[1/6] Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jan Bieniuk, Krystyna Przybylska, Agnieszka Kubera - okładka Vivy!

Zdjęcie (2) Rodzina Ani Przybylskiej odtworzyła kultowe zdjęcie aktorki, które trafiło na mural. Jest Jarek, dzieci, jej mama i siostra!

[2/6] SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Zdjęcie (3) Rodzina Ani Przybylskiej odtworzyła kultowe zdjęcie aktorki, które trafiło na mural. Jest Jarek, dzieci, jej mama i siostra!

[3/6] Anna Przybylska z dziećmi na okładce Vivy!

Zdjęcie (4) Rodzina Ani Przybylskiej odtworzyła kultowe zdjęcie aktorki, które trafiło na mural. Jest Jarek, dzieci, jej mama i siostra!

[4/6] Jarosław Bieniuk z dziećmi na okładce Vivy! jak Anna Przybylska

Zdjęcie (5) Rodzina Ani Przybylskiej odtworzyła kultowe zdjęcie aktorki, które trafiło na mural. Jest Jarek, dzieci, jej mama i siostra!

[5/6] Oliwia Bieniuk na okładce Vivy! z Anną Przybylską

Zdjęcie (6) Rodzina Ani Przybylskiej odtworzyła kultowe zdjęcie aktorki, które trafiło na mural. Jest Jarek, dzieci, jej mama i siostra!

[6/6] Fotografia: screen z Facebook.com

Komentarze

 • Gość WIEDZMA pisze:

  Nawet umarłego nie oszczędzicie.Koniecznie chcecie umniejszyć jej osiągnięcia. Żałość was bierze bo po was nikt nie zapłacze i was nie wspomni. Co z was za ludzie. Artykuły piszą média z własnej inicjatywy bo jest rocznica śmierci, a nie rodzina. Była miła, dobra, szczera i nie była próżna. Co do was ciśnie się na usta jedno określenie k….. e,cieszcie się że uroku na was nie rzucę, bo wam się należy, a je miła nie jestem.

 • GośćMARIA pisze:

  Rodzinko opamietajcie sie ,nie zerujcie na zmarlej, to nie wyglada dobrze bardzo przykre.Poczytajcie troche komentarze na roznych forach ludzie maja was dosyc .Wyglada. to tak jakbysci nie mieli na chleb i zebracie.Nikt rosadny nie bedzie sie reklamowal na zmarlych.Na marginesie nie byla zadna aktorka/brak wyksztalcenia/i juz odeszla w zapomnienie.Tragedia z ta rodzina.

  • Gość Nela pisze:

   Jesteś niemiła. A te artykuły nie powstają z ich inicjatywy, jest rocznica śmierci i media wspominają.

 • Gość pisze:

  Ale obrzydliwe parcie na szkło, absurdalne

 • Gość pisze:

  Ludzie opanujcie się jaka ona była aktorką ?

×