Rodzina Ani Przybylskiej odtworzyła kultowe zdjęcie aktorki, które trafiło na mural. Jest Jarek, dzieci, jej mama i siostra!

Anna Przybylska

Anna Przybylska

Jarosław Bieniuk z rodziną zapozowali do wspólnego zdjęcia. Piłkarz razem z dziećmi, teściową i szwagierką odtworzyli kultową fotografię, która znalazła się na muralu. 

Anna Przybylska była jedną z najbardziej znanych i lubianych polskich aktorek. Przed kamerami zadebiutowała jako nastolatka, gdy Radosław Piwowarski obsadził ją w filmie Ciemna Strona Wenus. Od tego momentu jej kariera nabrała szalonego tempa. Zaczęła pojawiać się w serialach i kasowych kinowych produkcjach. Na brak pracy nigdy nie mogła narzekać, ale wspaniale układało się też jej życie prywatne.

Ania przez wiele lat była w związku z Jarosławem Bieniukiem. Chociaż z piłkarzem nigdy nie zdecydowali się na ślub, to założyli piękną rodzinę. Zakochani doczekali się trojga dzieci. Wspólnie wychowywali: Oliwię, Szymona i Jasia.

Ich szczęście przerwała diagnoza Ani. Aktorka walczyła z nowotworem trzustki, jednak przegrała największą batalię w swoim życiu. Zmarła osiem lat temu, ale do tej pory jest żywą w pamięci swojej rodziny i licznych fanów.

Rodzina Ani Przybylskiej na okładce Vivy!

Ania pracowała nie tylko jako aktorka, ale też jako modelka. Gwiazda świetnie czuła się przed aparatem, a dowodem na to są sesje zdjęciowe z jej udziałem. Gdy została mamą, dzieci często towarzyszyły jej na okładkach magazynów.

Wiadomo, że już na początku października premierę będzie miał film dokumentalny o aktorce, w którym występują jej najbliżsi. Plakatem promującym ten obraz, stała się właśnie fotografia z okładki magazynu, przedstawiająca Anię z dziećmi. Kilka dni temu została przeniesiona na mural. Znalazł się on na ścianie liceum, do którego uczęszczała gwiazda, a później także jej córka Oliwia.

Tuż przed premierą filmu Ania, Jarek Bieniuk z rodziną zdecydował się odtworzyć kultowy obraz i zapozował razem z rodziną, a ujęcie trafiło na okładkę Vivy! Widzimy na niej Jarka z dziećmi: Oliwią, Szymonem i Jasiem, a także mamę Ani: Krystynę Przybylską i jej siostrę: Agnieszkę Kuberę.

View this post on Instagram

A post shared by Viva.pl | serwis o gwiazdach (@viva_magazyn)

Nie da się tutaj nie skomentować tego, jak wygląda Oliwia. 20-latka jest coraz bardziej podobna do swojej sławnej mamy. Wiadomo, że odziedziczyła po niej nie tylko urodę, ale też zamiłowanie do aktorstwa i właśnie z tym, chce związać swoją przyszłość.

W naszej galerii przypominamy zdjęcia Ani z sesji dla magazynu Viva!


Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jan Bieniuk, Krystyna Przybylska, Agnieszka Kubera - okładka Vivy!

Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jan Bieniuk, Krystyna Przybylska, Agnieszka Kubera - okładka Vivy!

SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Anna Przybylska z dziećmi na okładce Vivy!

Anna Przybylska z dziećmi na okładce Vivy!

Komentarze

 • Gość WIEDZMA pisze:

  Nawet umarłego nie oszczędzicie.Koniecznie chcecie umniejszyć jej osiągnięcia. Żałość was bierze bo po was nikt nie zapłacze i was nie wspomni. Co z was za ludzie. Artykuły piszą média z własnej inicjatywy bo jest rocznica śmierci, a nie rodzina. Była miła, dobra, szczera i nie była próżna. Co do was ciśnie się na usta jedno określenie k….. e,cieszcie się że uroku na was nie rzucę, bo wam się należy, a je miła nie jestem.

 • GośćMARIA pisze:

  Rodzinko opamietajcie sie ,nie zerujcie na zmarlej, to nie wyglada dobrze bardzo przykre.Poczytajcie troche komentarze na roznych forach ludzie maja was dosyc .Wyglada. to tak jakbysci nie mieli na chleb i zebracie.Nikt rosadny nie bedzie sie reklamowal na zmarlych.Na marginesie nie byla zadna aktorka/brak wyksztalcenia/i juz odeszla w zapomnienie.Tragedia z ta rodzina.

  • Gość Nela pisze:

   Jesteś niemiła. A te artykuły nie powstają z ich inicjatywy, jest rocznica śmierci i media wspominają.

 • Gość pisze:

  Ale obrzydliwe parcie na szkło, absurdalne

 • Gość pisze:

  Ludzie opanujcie się jaka ona była aktorką ?

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×