Niepublikowane zdjęcia Anny Przybylskiej z dziećmi. Trzymała je tylko dla bliskich. Dziś skończyłaby 42 lata

Anna Przybylska – niepublikowane zdjęcia

Anna Przybylska – niepublikowane zdjęcia

Anna Przybylska odeszła zdecydowanie za szybko. Jej śmierć była szokiem. Gdyby żyła, obchodziłaby właśnie 42. urodziny. Jej bliscy wspominają ją, publikując nieznane dotąd zdjęcia aktorki.

Anna Przybylska urodziła się 26 grudnia 1978 roku w Gdyni. Oznacza to, że właśnie teraz obchodziłaby swoje 42. urodziny. Jak się szybko okazało, gwiazda od zawsze otaczała się osobami, które wspierały ją we wszystkich momentach jej życia. Mogła na nie liczyć, zwłaszcza wtedy, gdy wiedziała już, że nowotwór jest silniejszy od jej ogromnej woli życia.

Marylka ze Złotopolskich oraz wieloletnia partnerka Jarosława Bieniuka odeszła przedwcześnie po ciężkiej chorobie nowotworowej. Jak wspominają ją najbliżsi?

Bliscy wspominają Annę Przybylską

To już po raz szósty Jarosław Bieniuk, Oliwia, Jan i Szymon spędzają święta bez mamy. Także 26 grudnia obchodziłaby swoje kolejne, 42. urodziny. Ania, którą kochali nie tylko najbliżsi, na zawsze pozostanie w sercach i pamięci.

Przybylska pragnęła żyć przede wszystkim dla swoich dzieci oraz ukochanego, który stanął na wysokości zadania w tak trudnym czasie dla swoich bliskich i świetnie poradził sobie jako ojciec po śmierci ukochanej. W ostatnim udzielonym wywiadzie dla magazynu Viva! aktorka mówiła:

Często myślę o tym, jak bardzo skaleczyłabym swoje dzieci, gdybym przedwcześnie umarła. One już nigdy nie byłyby tymi samymi beztroskimi, pogodnymi dziećmi co teraz.

Niestety jej słowa okazały się prorocze. Jej ukochane maluchy już urosły. Radzą sobie bez mamy, ale ona na zawsze pozostanie w ich sercach.

Ania zawsze bardzo dbała o prywatność swojej rodziny. Nie pokazywała zbyt wielu zdjęć. Wyjątkiem są dwie okładki dla Vivy!. Później zdjęcia Przybylskiej z dziećmi, czy z domowego archiwum pojawiły się na profilu Oliwii, menadżerki Małgosi i siostry Agnieszki Kubery.

Oliwia Bieniuk na pierwszej sesji z Anną Przybylską

Oliwia od dziecka przyglądała się pracy swojej mamy. Przybylska często zabierała ją na plany filmowe i sesje zdjęciowe. Wszystkie magazyny zabiegały o to, aby aktorka zdecydowała się wystąpić razem z dziećmi na okładce. Zgodziła się na to tylko dwa razy – tak jak już wspominaliśmy, dla magazynu Viva!.

W domowym archiwum Oliwii z pewnością można znaleźć wiele profesjonalnych zdjęć z Anią. Jedno z nich córka aktorki opublikowała na Instastory. Na fotografii widzimy małą, długowłosą Oliwkę w czułych objęciach Przybylskiej.

W tym roku najstarsza córka nieżyjącej gwiazdy udzieliła wywiadu, w którym wyznała, że nie jest pewna, czy jej mama chciałaby, żeby ona poszła jej drogą.

Nie wiem jednak, czy mama, gdyby żyła, byłaby zadowolona z mojej decyzji. Nie wiem nawet, kim według niej miałabym zostać w przyszłości. Nigdy o tym nie rozmawiałyśmy. Ale przecież nie ma nic złego w tym, że spełniam swoje marzenia. Być może naprawdę ma się to w genach? – powiedziała w Vivie!

Wyznała też, że jej Ania pomyślała o niej i na jej krok w pełnoletniość przygotowała dla niej specjalny prezent — sznur pereł.

Oliwia rzadko publikuje zdjęcia z mamą, ale jedno, z bardzo intymnym wyznaniem, także trafiło na jej profil w social mediach. Dziewczynka pozuje na nim z Anią. Są w górach, na stoku. Bieniuk wówczas pierwszy raz wyznała, jak bardzo brakuje jej obecności matki

Mija kolejny rok bez ciebie mamo i jak co roku od 6lat nie moge z toba świętować tego cudownego dnia,chciałabym ci dać przepiękny prezent lub po prostu powiedzieć jak bardzo cie Kocham i życzyć ci Wszystkiego Najlepszego.Teraz życzę ci przede wszystkim wiecznego spokoju twoja córka Oliwia Kocham Cię – napisała.

Agnieszka Kubera wspomina Annę Przybylską

W tym roku minęło sześć lat od śmierci Przybylskiej. Wszyscy bliscy o niej pamiętają. Z okazji rocznicy pojawiły się niepublikowane dotąd zdjęcia aktorki. Jakiś czas temu Jarosław Bieniuk udostępnił wpis znajomej, która wrzuciła do sieci kadr z filmu, w którym zagrała Ania. Nieznaną dotąd fotografię pokazała także Agnieszka Kubera, siostra artystki. Widać na niej Annę, która pozuje z niemowlęciem, ze smoczkiem w ustach. Czarno-biały kadr opatrzyła cytatem:

Wspomnienie jest formą spotkania. Khalil Gibran.

Anna Przybylska na niepublikowanym zdjęciu z synami

Jest jeszcze jedna fotografia, która chwyta za serce. Widać na niej Przybylską, która pozuje z synami. Siedzi w wózku młodszego i z czułością się mu przygląda. Ubrana jest w czapeczkę z daszkiem. Jest już bardzo szczupła.

Fotografia to pokazuje Anię taką jaką była naprawdę. Pełną miłości i poczucia humoru, najlepszą mama dla swoich dzieci.

W galerii przypominamy najpiękniejsze zdjęcia aktorki, które bliscy opublikowali po jej śmierci.


Oliwia Bieniuk i Anna Przybylska

Oliwia Bieniuk i Anna Przybylska

Anna Przybylska

Anna Przybylska

Anna Przybylska z synem Janem

Anna Przybylska z synem Janem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×