Szukaj

Jest nowa kandydatka do roli Anny Przybylskiej! Może okazać się czarnym koniem castingu!

Anna Przybylska film

Anna Przybylska film

Kto chce zagrać Annę Przybylską?

Anna Przybylska była aktorką, która niewątpliwie miała talent, charyzmę i to coś, dzięki czemu chciano oglądać jej kolejne sceniczne wcielenia. Chociaż była u szczytu kariery, musiała stawić czoła niesprawiedliwiej walce z nowotworem. Przybylska zmarła cztery lata temu pozostawiając pogrążoną w żałobie rodzinę. Od prawie dwóch lat mówi się o filmie biograficznym poświęconym życiu i karierze Ani. Właśnie poznaliśmy kolejną po Oli Kisio kandydatkę do głównej roli.

Swoją gotowość do wcielenia się w postać Ani zdeklarowała „królowa dubbingu w filmów i bajek dla dzieci” – Agnieszka Mrozińska. W jednym z wywiadów przyznała, że w ten sposób spełniłyby się jej największe marzenia:

Jest jedna rola, która mi się marzy, ale chyba o niej nie będę mówić, chociaż nie wiem czy mogę, czy nie mogę… Marzy mi się, żeby zagrać Anię Przybylską. Mam nadzieję, że film o niej powstanie, bo od szóstego roku życia słyszę, że jestem do niej podobna i z charakteru, i z głosu, i dla niektórych także wizualnie – słowa aktorki cytuje portal Pikio.

Dlaczego? Wszystko przez to, że  Przybylska stanowi dla aktorki ogromny wzór:

Wizualnie ciężko jest mi porównywać, bo była ona dla mnie przepiękną kobietą. Bardzo mi miło jeśli ktokolwiek mnie do niej porównuje. Więc to jest takie moje największe marzenie żeby ją zagrać – zaznaczała Mrozińska.

Dodajmy, że to nie jedyne marzenie Mrozińskiej. Agnieszka chciałaby także zagrać w jakimś filmie historycznym:

Chciałabym zagrać w jakimś filmie historycznym, wcielić się w taką postać z tamtych lat. Ja w ogóle mówię, że chyba się urodziłam nie w tej epoce co trzeba. I chciałabym żeby to była taka bardzo dramatyczna rola. Ja na co dzień jestem taka mega pogodna i uśmiechnięta, a tak naprawdę jeśli chodzi o granie, to bardzo lubię grać dramaty – dodała aktorka.

Myślicie, że któryś z planów uda jej się zrealizować?

Oliwia Bieniuk kombinuje z metryką? Córka Anny Przybylskiej dodaje sobie lat w internecie

Oliwia Bieniuk pokazała imponującą willę i pochwaliła się nową fryzurą! Wygląda jak młoda Anna Przybylska! Porównajcie sami

Jarosław Bieniuk pierwszy raz o rozstaniu z Martyną Gliwińską! „Jestem sam. Jestem szczęśliwy, bo…” [WIDEO]


Agnieszka Mrozińska

Agnieszka Mrozińska

Agnieszka Mrozińska - jesienna ramówka TVP

Agnieszka Mrozińska - jesienna ramówka TVP 2018

Agnieszka Mrozińska - premiera Lego Batman

Agnieszka Mrozińska - premiera Lego Batman

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×