Dziś mija 5 lat od śmierci Anny Przybylskiej. Na Instagramie zostawiła ostatnie wiadomości i zdjęcia, które łamią serce

Anna Przybylska Instagram

Anna Przybylska Instagram

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku. Aktorka do ostatniej chwili była aktywna na Instagramie, który wciąż jest otwarty dla jej fanów. Przypominamy najpiękniejsze zdjęcia, jakie opublikowała w internecie. Było ich sporo.

Anna Przybylska, aktorka serialowa i filmowa, uwielbiana przez rzesze fanów, zmarła pięć lat temu po przegranej walce z okrutną chorobą. Zostawiła po sobie troje cudownych dzieci i artystyczny dorobek, który miłośnicy jej talentu wciąż wspominają z rozrzewnieniem. Mało kto wie jednak, że Przybylska była jedną z pierwszych polskich gwiazd, które używały Instagrama. Co publikowała na swoim koncie?

Zobacz: Instagram Anny Przybylskiej jest wciąż aktywny. Poruszające słowa chwytają ze serce

Instagram Anny Przybylskiej – co publikowała?

Anna traktowała profil na Instagramie jak swój wirtualny pamiętnik. Dzieliła się zdjęciami bliskich, zdjęciami z planów filmowych i sesji zdjęciowych, ze studia nagraniowego. Pokazywała zwyczajne momenty i chwile, które były dla niej szczególnie ważne. Jednocześnie używała także social mediów do walki z paparazzi, których natrętność i bezczelność przerażały ją i denerwowały. Kilkukrotnie zwracała fanom uwagę na to, że czuje się śledzona i nie miała oporów przed pokazywaniem nagrań z uchwyconymi fotografami, walcząc w słusznej wojnie o prawo do prywatności.

W jej wpisach było wiele radości. Cieszyła się z każdego nowego doświadczenia i każdej spotkanej osoby, a fani chętnie komentowali. Obecnie jej konto wciąż obserwuje ponad 45 tysięcy osób, choć od czterech lat nie pokazał się na nim ani jeden wpis.

W ostatnim wpisie Ania pokazała zdjęcie ogromnej ilości butów jej ulubionej marki obuwniczej. Dodała go 24 września 2014 roku, zmarła niecałe dwa tygodnie później…

Zobacz: Nieznana fotografia Anny Przybylskiej z dziećmi po latach trafiła do sieci. Wzruszający widok

View this post on Instagram

Moje kochane New Balancy .,.

A post shared by Anna Przybylska (@aniablond) on


Instagram Anny Przybylskiej - co publikowała?

Instagram Anny Przybylskiej - co publikowała?

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk

Fotografia: screen z Instagram.com

Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk

Fotografia: screen z Instagram.com

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×