Mija osiem lat od śmierci Anny Przybylskiej. Jak dziś wygląda grób aktorki? Serce pęka na widok zdjęć

Agnieszka Kubera pokazała relację z grobu Anny Przybylskiej

Agnieszka Kubera pokazała relację z grobu Anny Przybylskiej

To już ósma rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Jej odejście było ogromnym szokiem. Bliscy i fani wciąż o niej pamiętają i oddają hołd. Jak dziś wygląda grób aktorki?

Trudno w to uwierzyć, ale 5 października mija osiem lat od śmierci Anny Przybylskiej. Aktorka przegrała długą i trudną walkę z chorobą nowotworową. Odeszła, mając zaledwie 36 lat. Zostawiła troje małych dzieci, których ojcem jest Jarosław Bieniuk. Śmierć aktorki wstrząsnęła tysiącami Polaków. Niektórzy do dziś nie mogą pogodzić się z przedwczesnym odejściem gwiazdy.

Anna Przybylska była jedną z najbardziej lubianych i najpiękniejszych aktorek. Doceniało ją zarówno środowisko teatralno-filmowe, jak i ludzie z codziennego otoczenia. Przygodę z filmem zaczęła bardzo wcześnie. Zadebiutowała jako 20-latka w filmie Radosława Piwowarskiego Ciemna strona Wenus. Od razu zyskała ogromną sympatię widzów i reżysera, z którym kontynuowała współpracę. Masową rozpoznawalność przyniosła jej kultowa rola policjantki Marylki Baki w serialu Złotopolscy.

Sukcesy zawodowe szły w parze ze szczęściem rodzinnym. Aktorka do końca życia była związana z piłkarzem Jarosławiem Bieniukiem, z którym tworzyła udany i piękny duet. Owocem ich miłości są Oliwia, Jan i Szymon.

Ania przez długi czas ukrywała swoją chorobę i nie chciała komentować żadnych doniesień w tej sprawie. Gwiazda chorowała na raka trzustki. Heroicznie walczyła z nowotworem, poddawała się różnych zabiegom i korzystała z wszelkich możliwości, jakie oferuje medycyna – leczyła się w Szwajcarii i USA. W lipcu 2013 roku przeszła potajemnie operację usunięcia guza. Niestety nie udało się wyjść zwycięsko z tej batalii. Zmarła 5 października 2014 roku w swoim rodzinnym domu w Gdyni.

Jak dziś wygląda grób Anny Przybylskiej?

Aktorka została pochowana na Cmentarzu Marynarki Wojennej w Gdyni. Spoczęła obok swojego ojca – Bogdana. Pogrzeb zgromadził tysiące żałobników, a fragmenty uroczystości były pokazywane w telewizji.

Często tak bywa, że ludzie zajęci swoimi obowiązkami szybko zapominają o ludzkim dramacie. W tym przypadku jest jednak inaczej. Mimo że minęło osiem lat od śmierci aktorki, rodzina i fani wciąż nieustannie oddają jej hołd i odwiedzają grób, który jest zazwyczaj pełen kwiatów i zniczy. Często przy nagrobku możemy dostrzec dumających rodzinę i przyjaciół.

Siostra aktorki, Agnieszka Kubera opublikowała zdjęcia nagrobka aktorki. Widać na nim znicze, a także wiązanki kwiatów. To bardzo wzruszające, że pamięć o gwieździe jest wciąż żywa.

W galerii możecie znaleźć więcej zdjęć grobu Ani. Już teraz mogiła tonie w zniczach i kwiatach, symbolizujących szacunek i pamięć o zmarłej gwieździe.


Grób Anny Przybylskiej

Grób Anny Przybylskiej

Grób Anny Przybylskiej

Grób Anny Przybylskiej

Grób Anny Przybylskiej

Grób Anny Przybylskiej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×