Polska gwiazda cała w skowronkach pochwaliła się zdjęciem ze Złotych Globów, a internauci ją zlinczowali!

Anna Prus w ogniu krytyki

Anna Prus skrytykowana za sukienkę na Złotych Globach 2018

Złote Globy 2018 upłynęły nam pod znakiem akcji #TimesUp w ramach której większość gwiazd solidarnie założyła czarne kreacje mające wyrazić ubolewanie spowodowane molestowaniem i przemocą seksualną kobiet. Prawie wszystkie, bowiem kilka pań wyłamało się z ram nieoficjalnego dresscode’u i na czerwonym dywanie błyszczało w kolorowych kreacjach.

Najwięcej emocji na świecie wzbudziła czerwona, mocno powycinana suknia niejakiej Blanki Blanco. Amerykańska gwiazdka po gali napisała, że jest dumna ze swojej stylizacji i nie zamierza nikogo przepraszać za wybór kreacji. Teraz w ogniu krytyki jest aktorka Anna Prus, która była jedyną polską gwiazdą uczestniczącą w ceremonii.

Chociaż Ania wyglądała pięknie, fanom w Polsce nie spodobał się kolor jej sukienki. Prus postawiła bowiem na niewinną biel, co było mocnym kontrastem dla większości kreacji. Po umieszczeniu zdjęcia na Instagramie, na Annę Prus wylała się fala hejtu. Sporo komentarzy jest nie tyle ostrych, co po prostu wulgarnych, dlatego nie będziemy ich cytować. Większość fanów po prostu zarzuciło Polce niechęć do solidaryzowania się w słusznej sprawie.

O ile rozumiemy krytykę kreacji, o tyle nie dajemy przyzwolenia na poniżanie aktorki, nawet jeśli jej stanowisko w kontrowersyjnym temacie może różnić się od naszego.

To zdjęcie podbija internet! Jennifer Aniston przemawia na Złotych Globach 2018, a Angelina Jolie w tym czasie… HIT!

Złote Globy 2018. Gwiazdy w czarnych kreacjach na czerwonym dywanie: Angelina Jolie, Kendall Jenner, Dakota Johnson, Justin Timberlake, Mariah Carey [DUŻO ZDJĘĆ]

Oto 25 najpiękniejszych kreacji ze Złotych Globów, które przeszły do historii! Wśród nich słynna suknia Alicji Bachledy-Curuś. Kto dzisiaj dołączy do grona najpiękniejszych?


Anna Prus - Złote Globy 2018

Anna Prus - Złote Globy 2018

Anna Prus jako jedyna Polka na Złotych Globach

Anna Prus jako jedyna Polka na Złotych Globach

Blanca Blanco - Złote Globy 2018

Blanca Blanco - Złote Globy 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×