Szukaj

Przepiękna Anna Prus spotkała na Festiwalu w Cannes znanego rapera! „Świetnie się bawiliśmy”

Wyclef Jean i Anna Prus w Cannes

Anna Prus i Wyclef Jean na festiwalu w Cannes

Festiwal w Cannes to jedno z największych wydarzeń dla fanów kina. Przez czerwony dywan przewinęły się tam w ostatnich dniach setki gwiazd. Nie zabrakło wśród nich Polek: Agnieszki Jastrzębskiej, Margaret, Grażyny Torbickiej czy Magdaleny Pieczonki.

Zobacz: Polki na festiwalu w Cannes 2016: Grażyna Torbicka, Margaret, Karolina Gilon, Magda Pieczonka, Agnieszka Jastrzębska…

Na festiwalu była też obecna Anna Prus. Piękna aktorka promowała film Operation Redemption, w którym zagra główną rolę. Gwiazda wystąpi w nim u boku znanego francuskiego aktora – Said Taghmaoui.

Obecność na premierach filmowych zaowocowała także nowymi znajomościami. Anna była zaskoczona kiedy dowiedziała się, że piosenkę do nowego filmu zaśpiewa sam Wyclef Jean, który śpiewał z Shakirą, Will I.am czy Carlosem Santaną. Okazało się, że raper zawitał do Cannes i jeden wieczór spędził z produkcją Operation Redemption i naszą rodaczką, Anią Prus.

Świetnie się bawiliśmy. Były tańce i rozmowy – Opowiadała aktorka.

Zobaczcie wspólne zdjęcie Anny i sławnego rapera. Zazdrościmy udanej zabawy!

Wyclef Jean i Anna Prus w Cannes

Wyclef Jean i Anna Prus w Cannes

Wyclef Jean był jednym z gości festiwalu w Cannes

Wyclef Jean był jednym z gości festiwalu w Cannes

Anna Prus na czerwonym dywanie w Cannes

Aktorka przez kilka dni promowała na miejscu film ze swoim udziałem. Na czerwonym dywanie prezentowała się naprawdę pięknie. Zobaczcie, jaką suknią zachwyciła fotoreporterów.

Anna Prus na festiwalu w Cannes

Anna Prus na festiwalu w Cannes


Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×