Anna Powierza spędzi samotne święta? Aktorka nadal nie pojednała się z bliską osobą

Anna Powierza

Anna Powierza spędzi święta z synem

Jakiś czas temu Anna Powierza rozstała się ze swoim partnerem – Łukaszem. Para ma wspólną córkę, 1-5 roczną Hanię i to właśnie ona była powodem kryzysu.

Narodziny córki zmieniły wszystko na gorsze. Zaczęły się nerwy i konflikty, których wcześniej nie było, myśleliśmy, żeby pójść na terapię dla par, ale nie zdążyliśmy. Pewnego dnia pokłóciliśmy się tak bardzo, że Łukasz spakował się i wyprowadził – mówiła

Oboje jednak postanowili dać sobie drugą szansę i dla dobra dziecka spróbować się porozumieć. Partner aktorki wyprowadził się z domu, ale właśnie wtedy nastąpił przełom w ich relacjach. Wszyscy mieli nadzieję, że wszystko wróci do normy, a Ania i Łukasz znajdą nić porozumienia. Spekulowano, że być może święta zbliżą ich do siebie. Nic bardziej mylnego…

Niestety nadal nie dogadaliśmy się na tyle, żeby wrócić do siebie. Nasi rodzice mieszkają w dwóch różnych miastach , wiec spędzimy ten czas osobno, każde ze swoją rodziną – powiedziała w „Twoim Imperium”

Na szczęście ich relacje nie wpłynęły negatywnie na córkę, którą wzajemnie się opiekują. Chcą, by dziewczynka jak najmniej odczuła to, co dzieje się pomiędzy jej rodzicami.

Zobacz: Anna Powierza wyjawia prawdziwe przyczyny rozstania z partnerem!

Anna Powierza - premiera kalendarza Dobra Adopcja

Anna Powierza – premiera kalendarza Dobra Adopcja

Anna Powierza z córką

Anna Powierza z córką

Anna Powierza na pokazie ubrań Torelle i mebli Doroty Miśkiewicz

Anna Powierza na pokazie ubrań Torelle i mebli Doroty Miśkiewicz


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×