Czesia z „Klanu” pokazała jak bardzo schudła: „Rozpoczęty sezon na morsowanie”

Anna Powierza nagie zdjęcie

Anna Powierza nagie zdjęcie

Anna Powierza już od jakiegoś czasu walczy z nadprogramowymi kilogramami. Wiadomo, jak to z dietą, bywają wzloty i upadki. Niedawno na Instagramie pochwaliła się nagim zdjęciem. Zobaczcie, jak bardzo schudła.

Anna Powierza, to aktorka, która rozpoznawalność zdobyła rolą Czesi w Klanie. To także mama, która samotnie wychowuje córeczkę Helenkę. Od jakiegoś czasu powszechnie wiadomo, że walczy z nadprogramowymi kilogramami. W końcu jest efekt. Widać to na nagim zdjęciu, które opublikowała na swoim Instagramie.

Zobacz: Anna Powierza przyłapana ze swoją śliczną córką! Helenka to jej mały klon!

Anna Powierza opublikowała zdjęcie z morsowania. Jak wygląda?

Anna Powierza jest na diecie. Dzielnie walczy z nadprogramowymi kilogramami. Raz chudnie, raz tyje. Ze swojej batalii zwierza się obserwującym na Instagramie. Niedawno pochwaliła się, że znowu chudnie. Aktorka znana jest też ze sporego dystansu do siebie i swego ciała.

Niedawno zaskoczyła swoich obserwujących nagim, bardzo odważnym zdjęciem. Okazuje się, że kąpiel w lodowatym jeziorze jest dla niej wielką przyjemnością. Co napisała?

Człowiek poznaje się całe życie.
Ja siebie też. Nie dość, że poznałam.
To zszokowałam wręcz.
Totalnie zaskoczyłam.
Okazało się, że w górach lubię być naga – zwierza się Anna Powierza.

Kontynuuje post wyjaśniając, że nagość i lodowata kąpiel, to endorfiny, a wiadomo, że one dają szczęście.

Pod pretekstem kąpieli w lodowatym jeziorze, lubię się rozbierać.
Boso, powoli wchodzić do wody.
Stać nago, czuć wiatr zimno wodę promienie słońca całą sobą, całym ciałem.
Do wczoraj o tym nie wiedziałam.
Aż tu nagle – strzał endorfin, radość, szczęście, miłość i jedność z całym wszechświatem, spokój w duszy i w głowie, bo wszystkie problemy nagle zniknęły.
Byłam kompletna i na swoim miejscu. Niczego się nie wstydziłam i niczego mi nie brakowało.
Pomyśleć, że tyle doznań tylko dlatego, że zapomniałam kostiumu.
Aha. Jeszcze jedno.
Rozpoczęty sezon na morsowanie – napisała poetycznie.

Na zdjęciu widać odmienioną sylwetkę aktorki. Widać jak bardzo schudła. Nic dziwnego, że nie ma problemu, żeby publicznie pokazywać swoją nagość.

Zobacz: Anna Powierza też napisała książkę o odchudzaniu! Skorzystacie z jej rad?

View this post on Instagram

Człowiek poznaje się całe życie. Ja siebie też. Nie dość, że poznałam. To zszokowałam wręcz. Totalnie zaskoczyłam. Okazało się, że w górach lubię być naga. Pod pretekstem kąpieli w lodowatym jeziorze, lubię się rozbierać. Boso, powoli wchodzić do wody. Stać nago, czuć wiatr zimno wodę promienie słońca całą sobą, całym ciałem. Do wczoraj o tym nie wiedziałam. Aż tu nagle – strzał endorfin, radość, szczęście, miłość i jedność z całym wszechświatem, spokój w duszy i w głowie, bo wszystkie problemy nagle zniknęły. Byłam kompletna i na swoim miejscu. Niczego się nie wstydziłam i niczego mi nie brakowało. Pomyśleć, że tyle doznań tylko dlatego, że zapomniałam kostiumu. Aha. Jeszcze jedno. Rozpoczęty sezon na morsowanie. #mors #morsowanie #whm #tylko #ja #jezioro #góry #bieszczady #bieszczadysąpiękne #bieszczadymountains #góra #jeziorko #kąpiel #nago #natura #cisza #morse #ice #polskajestpiękna #polskakobieta #polskadziewczyna #polishgirl #polishwoman #girl #dziewczyna #kobieta #polska #sobota #jesien #jesien2019

A post shared by Anna Powierza (@aniapowierza) on

Zdjęcie zachwyciło obserwujących Anny Powierzy. Zebrała gratulacje głównie za szczerość. Fani docenili to, że mimo iż nie jest idealna, nie waha się pokazywać swojego ciała. Nieważne z cellulitem czy bez, najważniejsze, że się jest sobą.

Zobacz: Anna Powierza nagle przytyła! Gwiazda wyżaliła się fanom i pokazała zdjęcia. Co w jej diecie poszło nie tak?

 


Anna Powierza w cukierni, bezą

Anna Powierza w cukierni, bezą

Anna Powierza zjada bezę za namową internautów

Anna Powierza zjada bezę za namową internautów

Anna Powierza pokazała się z córką

Anna Powierza pokazała się z córką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×