Szukaj

Gwiazdy „Klanu” siedzą na tykającej bombie! Anna Powierza o skandalicznych warunkach pracy

Anna Powierza

Anna Powierza

Anna Powierza wróciła do pracy na planie serialu Klan. Chociaż aktorka odzyskała źródło finansowania, jest jedna sprawa, która bardzo ją niepokoi. O szczegółach opowiedziała w rozmowie z Faktem.

Anna Powierza przez epidemię koronawirusa w Polsce chwilowo nie pracowała. Nie grała w serialu, nie występowała w teatrze. Straciła sporo pieniędzy i martwiła się o swoją przyszłość. Nowe odcinki Klanu stały pod znakiem zapytania:

Jeszcze 2 tygodnie czy miesiąc temu nie było wiadomo, czy seriale ruszą od września, czy w ogóle Klan nie będzie zdjęty z anteny. Miałam mnóstwo wątpliwości, które nie pomagały w przeżywaniu dnia codziennego. Czekaliśmy na zielone światło, żeby się nam z powrotem zapaliło. Już na szczęście wracamy na plan. Strasznie się na to cieszę, bo rzesza ludzi, nie tylko aktorzy, zostali w takiej sytuacji. Wszystkie piony czekały, aż będziemy mogli wrócić do pracy – mówiła aktorka w rozmowie z Jastrząb Post.

Anna Powierza o pracy na planie Klanu

Na szczęście Anna Powierza, podobnie jak wiele innych aktorów, wróciła na plan serialu. Chociaż zarabia, nie jest tak kolorowo, jak myślała. W rozmowie z Faktem zdradziła, że osoby pracujące przy produkcji, siedzą na tykającej bombie. Zanim weszły na plan, nikt nie zrobił im testów na obecność koronawirusa. Sami muszą kontrolować swoje zdrowie:

Nam niestety nie robiono testów na koronawirusa przed powrotem na plan -ani potem, ani w trakcie zdjęć. Musimy więc słuchać sami własnego ciała, sprawdzać, czy nie mamy gorączki i nie bagatelizować tego, że źle się czujemy – mówi Powierza.

Produkcja zapewnia jednak płyny do dezynfekcji i maseczki. Poza tym utrzymywana jest bezpieczna odległość między pracownikami, nawet podczas kręcenia scen. Zdaniem Powierzy bywa to uciążliwe, ponieważ jej bohaterka nie może się nawet zbliżyć do córki.

Czesia jest troskliwą matką. Zawsze całowałam ją w scenach na przywitanie czy przytulałam, a teraz zachowujemy dystans – dodaje.

W przeciwieństwie do Klanu, aktorzy występujący na planie M jak miłość regularnie badani są pod kątem obecności koronawirusa w organizmie.

 


Anna Powierza podczas treningu

Anna Powierza podczas treningu

Anna Powierza - Gwiazdy na evencie w czasach pandemii

Anna Powierza - Gwiazdy na evencie w czasach pandemii

Anna Powierza pokazała się z córką

Anna Powierza pokazała się z córką

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×