Szukaj

Najgłośniejsze związki Anny Popek. Serce gwiazdy złamali najwięksi przystojniacy. Tymi rozstaniami żył cały show-biznes

Związki Anny Popek

Związki Anny Popek

Anna Popek mimo bolesnych miłosnych zawodów nie traci wiary w to, że w przyszłości pozna miłość swojego życia. W przeszłości nie układało jej się z partnerami, a związek z jednym z nich określiła jako spóźniony błąd młodości. Kogo miała na myśli?

Anna Popek od lat jest związana z mediami. Pracę zawodową rozpoczęła jako prezenterka TVP Katowice. W lipcu 1999 roku udało jej się zdobyć stanowisko w TVP1, gdzie poprowadziła poranny program Kawa czy herbata?. Od tamtej pory zyskała popularność i miano jednej z czołowych gwiazd telewizji publicznej.

Oprócz inteligencji, jej niewątpliwym atutem jest uroda, którą oczarowała niejednego mężczyznę. Dziennikarka nie może narzekać na nudę, ponieważ cały czas wywiązuje się ze swoich zawodowych obowiązków. W życiu prywatnym jest singielką. Niespełna miesiąc temu rozstała się z młodszym o 11 lat partnerem, Tomaszem Krupą. Sprawdziliśmy, jak wyglądały jej dotychczasowe związki.

Jak wyglądały związki Anny Popek?

Anna Popek ma za sobą kilka nieudanych relacji. Pierwszym z nich było małżeństwo z Andrzejem Popkiem. Para przeżyła razem 16 lat. W 2008 roku pojawił się kryzys. Od tamtej pory małżonkowie kilkukrotnie się rozstawali, jednak nie na długo. Niestety problemy były na tyle poważne, że para postanowiła rozwieść się 9 lat temu. Do samego końca dziennikarka zaprzeczała medialnym doniesieniom o problemach w małżeństwie. Dopiero rok po rozwodzie na jaw wyszło, że ich małżeństwo jest już przeszłością.

Jak donosi tygodnik Życie na gorąco, rozwód był dla niej prawdziwym dramatem:

Anna Popek często mówiła, że rozwód był dla niej osobistym dramatem. Stał w sprzeczności z wyznawanymi przez nią wartościami, że małżeństwo zawiera się na całe życie – napisano.

Anna Popek i Andrzej Popek w 2010 roku

Anna Popek i Andrzej Popek w 2010 roku

Dziennikarka po rozwodzie związała się z Konradem Komornickim, który pracował w Kancelarii Prezydenta w Biurze Ochrony i Informacji. Połączyły ich wspólne zainteresowania i konserwatywne poglądy.

Nie trzeba było długo czekać, aby na salonach pojawiły się plotki o tym, że Konrad planuje oświadczyny. Jego ukochana niejednokrotnie podkreślała, że chciałaby ponownie wyjść za mąż. Niestety związek nie przetrwał, a Konrad krótko po tym związał się z Odetą Moro, z którą ma synka Lwa.

Anna Popek i Konrad Komornicki

Anna Popek i Konrad Komornicki

Wszyscy mieli nadzieję na happy end, gdy w mediach pojawiła się informacja o tajemniczym partnerze Anny Popek. Okazało się, że jest nim młodszy o 11 lat Tomasz Krupa, fotograf i menadżer w branży IT. Po raz pierwszy na salonach pojawili się na premierze spektaklu Blef w Teatrze Kamienica we wrześniu ubiegłego roku.

Córki dziennikarki, Oliwia i Małgorzata, cieszyły się, widząc matkę szczęśliwą w objęciach partnera. Nic nie wskazywało na to, że już wkrótce ich związek stanie się przeszłością.

Anna Popek i Tomasz Krupa – pokaz włoskiej bielizny

Anna Popek i Tomasz Krupa

Niemałym zaskoczeniem dla fanów Popek było, gdy na łamach magazynu Świat&Ludzie pojawiła się informacja, że Anna rozstała się ze swoim dotychczasowym partnerem:

Dopiero co cieszyła się szczęściem u boku 41-letniego fotografa, pana Tomasza. Teraz wyznaje, że związek się zakończył. A w jej życiu nie pojawił się nikt nowy. Tłumaczy, że nie chce się angażować, dopóki nie spotka kogoś, o kim wie, że będzie mogła z nim stanąć na ślubnym kobiercu — napisano.

Krótko po tym dziennikarka opublikowała oficjalne oświadczenie, w którym związek z Tomaszem nazwała spóźnionym błędem młodości:

Kochani, zazwyczaj nie komentuję moich spraw osobistych, zwłaszcza tych związanych z uczuciami. Dzisiaj jednak muszę się odnieść do publikacji na kilku portalach. Chcę potwierdzić fakt, że opisywana relacja to przeszłość. Jak złośliwie skomentował tę sytuację mój znajomy był to spóźniony błąd młodości. No cóż, czasem i tak się zdarza. Jednak w związku z tym, że dochodzą mnie słuchy o powoływaniu się przez tę osobę na wciąż aktualne kontakty ze mną oświadczam, że ani prywatnie, ani zawodowo ani towarzysko nic mnie z panem Tomaszem nie łączy (…).

Anna Popek dołożyła wszelkich starań i przeprowadziła unieważnienie ślubu kościelnego. Nie ma zatem żadnych przeszkód ku temu, by ponownie stanęła na ślubnym kobiercu. Od dawna marzyła, by ponownie wyjść za mąż, jednak, jak przyznała:

Stwierdzenie nieważności mam w szufladzie, nie było mi dotąd potrzebne…

Pani Annie życzymy, aby w niedalekiej przyszłości znalazła mężczyznę idealnego na resztę życia.


Anna Popek i Andrzej Popek w 2010 roku

Anna Popek i Andrzej Popek w 2010 roku

Anna Popek i Andrzej Popek w 2010 roku

Anna Popek i Andrzej Popek w 2010 roku

Anna Popek i Andrzej Popek w 2010 roku

Anna Popek i Andrzej Popek w 2010 roku

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×